250 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021 ARLINGTON SUPERCROSS 3 (AŽURIRANO)

250 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. ARLINGTON SUPERCROSS 3

Klasa 250 zapadne obale vratila se pod svjetla stadiona AT&T za treće i posljednje kolo trojke Arlington. Hunter Lawrence sada je trenutni čelnik lova na bodove nakon što se Cameron McAdoo nije uspio vratiti na stazu na kojoj ga je napustio u prethodnoj rundi, što je rezultiralo smanjenjem pozicija u službenim rezultatima. Stariji brat Lawrence iskoristio je sezonu 2021. da se navikne na Supercross utrke, a do sada je brzo naučio nakon što je ostvario prvu pobjedu u karijeri u Arlingtonu 2. Klasa 250 zapadne obale bila je hrpa zabave gledajući svaku utrku, vidjeli smo novog pobjednika i još nismo vidjeli trkača koji je pobijedio u više rundi. U odmjerenim kvalifikacijama, ipak smo vidjeli redovito, jer je Justin Cooper iz Star Yamahe još jednom ugrabio najbrže vrijeme kruga. Pa ćemo vidjeti još jedno novo lice na postolju ili će jedan od prethodnih pobjednika staviti još jednu pobjedu u utrci pod svoj pojas? Saznajte dolje dok izvještavamo LIVE iz Arlingtona u Teksasu za dvanaesto kolo sezone Monster Energy Supercross 2021. godine.

2021. ARLINGTON SUPERCROSS 3 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

250 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Tko će pobijediti u Arlingtonu? Saznajte dolje.

Glavni turnir 250 započeo je Justinom Cooperom koji je najbolje započeo sezonu, zgrabivši rupu. Coty Schock sjajno je startala u drugom. Cameron McAdoo i Hunter Lawrence dodali su Cotyju. Garrett Marchbanks pridružio se zabavi koja je prošla Cotyja i podstakla Huntera. Seth Hammaker se kratko pojavio, a Coty je naletio na stražnji kraj bicikla, pao i spustio se na stražnji dio čopora. Vodstvo Justina Coopera poraslo je na više od dvije sekunde dok je vodstvo produžio na Cameron. Garrett Marchbanks skrenuo je sa staze nakon što je izgubio vuču na početku ravno. Garrett Marchbanks nije izgubio puno pozicija dok je sjedio na devetom mjestu i prošao Kylea Petersa. U prvih pet nije se dogodilo puno, jer je sva akcija pronađena s Garrettom Marchbanksom. Garrett je napustio napad nakon svoje ranije pogreške, prolazeći više puta kroz čopor. Hunter Lawrence pogriješio je prolazeći kroz jednu od zaštitnih mreža, ali srećom nevjerojatno brzo se oporavio vrativši se na peto mjesto. Justin Cooper osvojio je Main s ogromnim vodstvom.

22 73 Derek Kelley

Jalek Swoll pod svjetlima stadiona AT&T.

250 REZULTATA TOPLINE 2 RACE

Justin Cooper imao bi više sreće sa svojim startima u drugoj utrci vrućina.

Poletjela je druga utrka vrućina, a Justin Cooper uhvatio je rupu kad je Jalek Swoll ubrzo uhvatio drugu nakon prva dva okreta. Hunter Lawrence natjecao se na trećem mjestu, a Seth Hammaker na četvrtom mjestu. Justinovo vodstvo počelo je rasti već više od dvije sekunde nakon prva dva kruga. Hunter Lawrence prošao je dodavanjem Jaleka Swoll-a, ali ipak je sjedio četiri sekunde iza Justina Coopera. Preostale dvije minute, Seth je usmjerio pogled na Jalekovu poziciju u utrci, ali do kraja druge runde postao bi neuspješan. Justin Cooper pobijedio bi u utrci.

20 201 Cedric Soubeyras

Jalek Swoll imao bi još jednu stalnu pobjedu u utrci vrućina s trećim mjestom.

250 REZULTATA TOPLINE 1 RACE

Jordon Smith imao je težak potez u prvih nekoliko kola Supercrossa s višestrukim padovima. Međutim, još nije odustao. Na nesreću Jordona, Arlington 3 ne bi bio kraj njegovih problema.

Prva 250 utrka vrućina je poletjela, a nakon prvog zavoja došlo je do masovne gomile u kojoj su sudjelovali Mitchell Harrison, Jordon Smith i Garrett Marchbanks. Jarrett Frye uhvatio je rupu, ali krug kasnije, Cameron McAdoo je poveo. Coty Schock natjecao se na trećem mjestu sa suigračem, Carsonom Mumfordom na četvrtom. Garrett Marchbanks srušio se u okretu nakon čupa. Nate Thrasher dodao je Dominique Thury za peto mjesto. Cameron je pobijedila letećim bojama, pobijedivši ostatak natjecanja za više od 12 sekundi.