250 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. ATLANTA SUPERCROSS 3

Utrke su se vratile na Atlanta Motor Speedway za treću i posljednju rundu trostrukog trkača Atlante prije nego što se vozači i timovi upute u Salt Lake City na finale. Staza je brutalno duga, a ritam je neumoljiv u 15. kolu, jer staza sadrži previše skokova za brojanje, 18 klikova i dvije pješčane dionice. Najbrži u 250-ima preuzimaju rizike koje smo već vidjeli kako odgrizaju u kvalifikacijama. Cameron McAdoo imao je još jedan zastrašujući skok na šljaci iz Georgije dok je 31 izgubljena vuča išla uz lice Supercross trojke, izbačena iz bicikla i snažno udarila u palubu. Već izlupani vozač imao je samo tri dana odmora između rundi kako bi se nadoknadio od svog prethodnog sudara zadobjenog u Atlanti 2. Cameronov suigrač Seth Hammaker također je teško srušio u jednoj od ritam dionica, šepajući sa staze. U kvalifikacijama je Hunter Lawrence bio taj koji je ugrabio najbrže vrijeme kruga, a Justin Cooper dobio je drugo, a Cameron McAdoo treće mjesto. Vrijeme kruga Huntera Lawrencea bilo je gotovo cijelu sekundu brže od Justina Coopera i sumnjamo da su udari možda jedan od najvećih čimbenika ovog odlaska u noćnu emisiju. Pa koji će vozač od 250 dobiti konačnu pobjedu u Atlanta Motor Speedwayu? Saznajte dolje dok izvještavamo o cijeloj akciji UŽIVO od 15. kola sezone Monster Energy Supercross 2021. godine.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 3 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

250 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Utrka je bila blizu na 250 Main Eventu.

Justin Cooper zgrabio je pucnjavu, ali Cameron McAdoo, Chris Blose i Derek Kelly bit će upleteni u još jedan pad, uzrokujući crvenu zastavu i ponovno pokretanje utrke. 250 Main je još jednom poletio dok je Justin Cooper u sekundi dohvatio još jednu rupu, svog suigrača Natea Thrashera. Cameron McAdoo i Hunter borili su se, ali zamalo bi naletjeli na Cameron i srušili se sa staze. Seth je pogriješio u upsima i dogodila se lančana reakcija uzrokujući da su Cameron McAdoo, Pierce Brown i Coty Schock uhvaćeni u smjesi. Kyle Peters, Dilan Schwartz i drugi probili su se pored jahača Pro Circuit Kawasaki. Cameron je sada sjeo na deveto mjesto, a preostalo mu je ostalo samo deset minuta. Garrett Marchbanks potrčao je ravno u stranu Camerona, a da uopće nije namjeravao skrenuti. Sada je Cameronov KX250 počeo pušiti. Justinovo vodstvo toliko je poraslo da bi, ako bi pobijedio u utrci gdje su svi bili smješteni, osvojio prvenstvo i prije nego što se uputio u Salt Lake City. Justin Cooper pustio je svog suigrača da doda dodavanje, a Nate Thrasher je poveo. Seth Hammaker probio se na treće mjesto, a Jalek Swoll na četvrtom. Nate Thrasher pobijedio je na glavnom turniru nakon što je drugi put osvojio LCQ u svojoj sezoni novaka.

Instagram će se učitati u frontendu.

Cameron McAdoo ne može se odmoriti u Atlanti.

Zvijezda Yamaha dječaci čekaju svoj red za utrku.

250 REZULTATA TOPLINE 2 RACE

Cameron McAdoo i dalje je stajao u redovima čak i nakon strašnog kraha u kvalifikacijama.

Hunter Lawrence dobio je pucnjavu s Pierceom Brownom u drugom i Seanom Cantrellom u trećem. Natrag na devetom mjestu sjedio je Cameron McAdoo i na kraju će izgubiti više pozicija od svojih konkurenata. Seth Hammaker trčao je na četvrtom mjestu i na kraju se zauzeo za Seana Cantrella za treće mjesto. Cameron se probio sve do sedmog mjesta za mjesto transfera u Main.