250 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1

Klasa 250 Istočne obale pojavila se na stadionu Lucas Oil koji se nalazi u Indiani, Indianapolis, za četvrto kolo u sezoni Monster Energy Supercross 2021. godine. Nakon slobodnog treninga, došlo je do značajne promjene na stazi i umjesto da se vrati na start nedugo nakon početka utrke, posada staze odlučila je da se vozači vrate na sam početak starta kako bi spriječili nesreće ako je došlo do nagomilavanja u prvom redu. U kvalifikacijama smo vidjeli kako su oba vozača Star Yamahe uzela najbrža vremena kvalifikacijskog kruga sve dok Jett Lawrence nije naletio tijekom druge sesije kvalifikacija kako bi dobili najbrže vrijeme kruga od 18-ih. Novak, 250 Vohland, 250, nažalost, pao je odmah nakon čupa i kvalifikacijska sesija zaustavljena je za zastavu crvenog križa. Međutim, dvojica vozača Zvijezde Yamahe još uvijek nisu uspjela sustići australski brzi krug i Jett bi hodao dalje kako bi imao prvi izbor vrata. Što mislite tko će pobijediti u četvrtom kolu s vodstvom ili pobjedom? Pomaknite se dolje da biste saznali dok izvještavamo UŽIVO iz Indianapolisa.

2021. INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

250 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Klizanje paketa od 250 okreće jedan.

Glavni događaj za klasu 250 East East bio je u tijeku, a Colt Nichols je pucao, a za njim je krenuo njegov suigrač Christian Craig. Michael Mosiman držao se na trećem mjestu, a slijedi ga Mitchell Oldenburg. Jo Shimoda je prošao Mitchella Oldenburga za četvrto mjesto i vratio se u paket, Jett je nastavio imati problema nakon što je loše počeo ostavljajući sebe na 12. mjestu. Pola kruga kasnije, Jett je već zauzeo dvije pozicije, ali je i dalje sjedio 16 sekundi iza vođe. Prva tri su se i dalje držala jedno za drugo, a Colt je vodio utrku, a Jo Shimoda sjedila je na četvrtom mjestu. S preostalih 10 minuta, jaz između Colta Nicholsa i Christiana Craiga rastao je dok je Colt sjedio gotovo tri sekunde ispred svog suigrača. U ovom trenutku Jett je već stigao do šestog mjesta i bio je šest sekundi iza Oldenburga. Mitchell je izgubio bitku od Jetta jer je mladi vozač osvojio peto mjesto u utrci. Preostalo je 5 minuta i vođa je uhvaćen duboko u prometu dok su plave zastave vijorile. Natrag na trećem i četvrtom mjestu, bitka za treće vodila se između Michaela Mosimana i Jo Shimode, a Jett Lawrence bacio je pogled na leđa Shimode. Trojica jahača postajala su sve čvršća i jača dok je Jett dodavao Jo Shimodu i Michaela Mosimana. S preostalom minutom, Coltovo vodstvo poraslo je još više za 8 sekundi na Christianu Craigu. Jett je ubrzo zaostao za Christianom Craigom u posljednjem krugu i njih dvojica bi se vozili izvan staze dok je Christian Craig blokirao vozača Honde. Colt bi pobijedio na glavnom događaju.

22 88 Logan Karnow

Jett se ludo vratio nakon što je loše započeo Main Event.

250 REZULTATA TOPLINE 1 RACE

Michael je Jettu pružio okus vlastitog lijeka i okrenuo je 18 Jetta, zauzvrat oduzevši mu liniju.

Jett je rano poveo sa 42 Michaela Mosimana odmah iza u drugom kolu. Nekoliko zavoja kasnije, Jettu bi ponestalo staze, dok bi ga Michael trčao visoko u zavoju uzrokujući da se Australac prevrne. Još u Houstonu 3, Jett je naletio na vozača GasGasa zbog čega je pao. Jett je pao, ali napravio je puno dodavanja i probio se sve do trećeg mjesta, ali je ipak sjedio 12 sekundi iza vođe. Fleming je sjedio na četvrtom, a Joshua Varize na petom mjestu. Trideset Jo Shimode trenutno je zauzelo šesto mjesto, odmah iza je bio Lane Shaw. Jett Lawrence impresivno se oporavio i zasjeo na drugo mjesto, ali nije sustigao 30. Michaela Mosimana dok su dame letjele.

20 116 Tj Albright

Jett se vrlo impresivno vratio sve do drugog mjesta nakon prevrtanja.

250 REZULTATA TOPLOTE 1

Christian Craig dobio je drugo najbrže vrijeme kruga za 250-te u vremenskim kvalifikacijama.

Ispala je prva vrućina, a Mitchell Oldenburg jedva je prošao pucao ispred Christiana Craiga i Colta Nicholsa. Josh Osby sjedio je na drugom mjestu s rojem talentiranih 250 vozača odmah iza sebe. Mitchell Oldenburg nastavio je voditi utrku, ali 29 Christiana Craiga se ispratio, preselio na drugo mjesto i bacio pogled na motocikl Muc-Off Honda. Colt Nichols probio se na četvrto mjesto iza Osbyja. Christian Craig napravio je čisti pas na Oldenburgu i poveo s 49 bicikla. Colt Nichols je na kraju napravio dodavanje za Josha Osbyja i zabio drugo mjesto u utrci i stavio optužbu na Mitchella Oldenburga. Preostala je minuta i pol, Colt Nichols dodao je dodavanje na Mitchella i počeo smanjivati ​​zaostatak za Christianom Craigom. Iako je Mitchell izgubio svoju poziciju u utrci, nije se predavao lako i ostao je odmah iza 64 Colta Nicholsa. Jaz se počeo smanjivati ​​između Christiana Craiga i njegovog suigrača jer je Colt samo pola sekunde zaostajao za vođom. Christian Craig pobijedio je na prvoj Heat utrci tik ispred svog suigrača.