250 UKUPNI REZULTATI UTRKE | REDBUD PRO MOTOCROSS NATIONAL 1 (AŽURIRANO)

250 practice start Mitchell Harrison 2020 Redbud National 1-64

250 UKUPNI REZULTATI UTRKE | 2020. REDBUD PRO MOTOCROSS NATIONAL 1

RedBud National 2020 za 1. godinu je stigao i po prvi puta ikada, serija Pro Motocross ima dvostruko zaglavlje. Četvrto kolo AMA Nationals 2020 događa se u petak, 4. rujna, dok peto kolo sezone treba krenuti u ponedjeljak, 7. rujna. Dylan Ferrandis započeo je dan u kvalifikacijama gdje je zabilježio laptime koji je bio brži od cijele klase 450 i gotovo dvije sekunde brži od njegovog suigrača Justina Coopera koji je bio drugoplasirani. Jeremy Martin trenutno ima dvije ukupne pobjede u usporedbi s jednom ukupnom pobjedom Dylana Ferrandisa, ali je i dalje drugi po bodovima, 4 boda iza Francuza. MXA je na sceni u Buchananu, Michigan, kako bi pokrivao dvostruko zaglavlje RedBud National-a. Pratite vijesti, fotografije, rezultate utrka i još mnogo toga od RedBuda.

2020. REDBUD NACIONALNI 1 (PETAK) | POTPUNA POKRIVENOST

250 OPĆIH REZULTATA

Jeremy Martin podium 2020 RedBud National 1Jeremy Martin ide 1-1 na RedBud # 1.

Shane McElrath je još jednom na startu zgrabio šut s Darianom Sanayeijem i Darian je zapravo prošao za vodstvo u zavoju dva, ali McElrath ga je kasnije vratio u 1. krugu. Dylan Ferrandis je loše započeo i bio je 17. u utrci . Jeremy Martin prešao je na drugo mjesto iza McElratha, a Alex Martin bio je treći, Mitchell Harrison četvrti, Cameron McAdoo peti i Rj Hampshire šesti prije. Ty Masterpool, trećeplasirani u prvom moto-u bio je daleko od prvih 20 na startu u drugom moto-kolu. Jeremy Martin je blizu iza McElratha, ali svaki put kad dođu do Laroccovog skoka, McElrath je u stanju utrostručiti, dok ostali vozači iza njega ne mogu. Samo su vozači Star Racing Yamahe danas mogli dosljedno uklanjati ovaj skok. Shane McElrath vodio je 16 i pol minuta prije nego što je promašio Larccov skok, Jeremy Martin ga je zatvorio i dodao dodavanje kasnije u krugu. U međuvremenu je Dylan Ferrandis, prolazeći kroz promet, spustio najbrži krug na stazi i prošao pored Camerona McAdooa za peto mjesto. U sljedećem krugu, Ferrandis je preskočio Laroccoov skok ravno preko glave Rj Hampshirea da bi ušao na četvrto mjesto. Kad su izašle ploče s dva kruga, Dylan Ferrandis upravo je ugledao Alexa Martina za treće mjesto.

42 158 Tre Fierro DNF 39

Darian Sanayei 2020 Redbud National 1-26Darian Sanayei vozi se kroz bol nakon što je na otvaranju sezone zadobio ozljedu ramena. Uspio je, međutim, dva sjajna starta na svom Pro Circuit Kawasakiju i završio kao deseti u prvom moto.

250 MOTO 1 REZULTATI

Jeremy Martin 2020 RedBud National 1Jeremy Martin osvaja prvi Moto u klasi 250.

Ty Masterpool zgrabio je rupu na svojoj Star Racing Yamahi i zapravo je skinuo ruku s upravljača da razveseli dok je prelazio liniju rupa. Bilo je nevjerojatno! Masterpool je utrkivao 2019. AMA Nationals, preskočio Supercross, a zatim se ozlijedio prije nego što su Nationali počeli. Sad se prvi put vratio zbog ozljede ovog vikenda i vratio se snažno. Darian Sanayei također se vratio nakon ozljede, iščašio je rame na otvaranju sezone na otvorenom i posljednja tri tjedna bio je bez bicikla, ali sada se vraća na utrke i bio je drugi na startu. Dylan Ferrandis bio je unutar prvih deset na startu, ali srušio se odmah nakon što je prošao svog suparničkog prvaka Jeremyja Martina i vratio se na 25. mjesto u uvodnom krugu. Ty Masterpool držao je vodstvo prvih 20 minuta Moto, ali Jeremy Martin uspio je krenuti prema mladom vozaču s nešto manje od 10 minuta. Rj Hampshire bio je četvrti, ali je vrlo blizu dodao Jetta Lawrencea i preuzeo treće mjesto sa preostalih 7 minuta. Dylan Ferrandis uspio je doći na osmu poziciju sa samo 5 minuta preostale utrke. S tri kruga do kraja Rj Hampshire prošao je Ty Masterpool za drugo mjesto, a Jett Lawrence ga je pritiskao za mjesto na postolju, ali Ty Masterpool je jedan od jedinih vozača koji je preskočio Laroccoov skok koji mu čini puno vremena. Martin je nastavio pobjeđivati ​​s Hampshireom, Lawrenceom i McAdoom iza. Dylan Ferrandis probio se do 7. mjesta, a Darian Sanayei držao se do 10. mjesta.