250 GLAVNIH REZULTATA RASPOREDA | 2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS ROUND 15

250 Main Event Start 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-4

250 OPŠTI REZULTATI RACE | 2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS ROUND 15

Serija Supercross 2020 250 West postaje uzbudljiva jer je kraj serije već uočljiv. Nakon današnjeg dana ostat će jedno kolo u seriji Zapad što će biti 250 pucnjava Istok / Zapad sljedeće nedjelje. Ove će srijede 250 vozača na Istočnoj obali imati još jedan krug nego što će ići ravno u pucanj te nedjelje. Bitka za prvenstvo 250 zapadne obale vodi se između vladajućeg prvaka, Dylana Ferrandisa i Austina Forknera. Ferrandis je imao vodstvo od deset bodova u večerašnjoj utrci, ali svi znamo koliko brzo bi se deset bodova moglo smanjiti.

Ostali jahači u kombinaciji serije 250 West su blistavi rookie Jet Lawrence, Michael Mosiman, Cameron McAdoo i Justin Cooper. Ti se jahači bore da zadrže svoje vožnje u sljedećoj godini i potencijalno će ometati nečije prvenstvo.

15. KOLO | SALT LAKE GRAD SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

250 GLAVNIH DOGAĐAJA SVIH REZULTATA

Austin Forkner 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-4Austin Forkner osvojio je dva u nizu u Salt Lake Cityju!

Dylan Ferrandis dobio je otvor izvana. Christian Craig počeo je drugi, a Hunter Lawrence treći, a Forkner četvrti. Forkner je blokirao zalijepljenog Craig-a da se na drugom mjestu usredotoči na čelnika hvatanja bodova Ferrandisa. Michael Mosiman bio je sam na petom mjestu. Craig je pao u 8. kolu odustavši od trećeg mjesta. Jett Lawrence prošao je svog velikog brata Huntera za peto mjesto u desetom krugu. Mosiman je stigao do četvrtog pritiska na McAdoa. Forkner je napravio agresivan pas pogodivši Ferraids u 5. kolu da preuzme vodstvo. Cijelo to vrijeme Mosiman se kretao na postolju. S četiri kruga koja je Jett krenula prošla je McAdoo. Jett je prešao Mosiman kao treći. Austin Forkner nastavio je osvajati svoju četvrtu i drugu u SLC-u. On je sada samo sedam iza Ferrandisa s jednim krugom lijevo.

22 284 Lorenzo Camporese 3 krugova

DYLAN FERRANDIS 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-11Dylan je na drugom mjestu izgubio vrijedne bodove Forkneru.

Jett Lawrence 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-17Jett Lawrence radio je na trećem mjestu.

250 REZULTATA TOPLINE 2

Christian Craig 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-8Christain Craig pobijedio je u drugoj 250 utrka topline.

Dylan Ferrandis dobio je rupu, ali se srušio nakon prvog ritma, dok ga je Cameron McAdoo gurnuo u kut, vraćajući ga na posljednje mjesto. Derek Drake vodio je s Christainom Craigom na drugom, a Cameron McAdoo trećim. Ovo troje su bili ispred vlaka. Četiri kruga Ferrandis se plasirao u kvalifikacijsku poziciju. Craig je preuzeo vodstvo od Drakea, a McAdoo je i njuškao. Craig je odnio pobjedu nad McAdoom u drugoj utrci vrućina.