450 UKUPNI REZULTATI UTRKE | 2021 UNADILLA NACIONALNI

Nakon nekoliko tjedana pauze, vraćamo se utrkama jer sezona 2021. ponovno počinje na Unadilla National 2021. godini. U kvalifikacijama smo vidjeli kako Ken Roczen grabi najbrže kvalifikacijsko vrijeme iznenađujućom izvedbom Aarona Plessingera, dobivši drugo najbrže vrijeme kvalifikacija. Voditelj bodova Dylan Ferrandis kvalificirao se ne tako davno, sjedeći na petom mjestu, no pitamo se hoće li proširiti svojih 47 bodova prednosti ili će to biti utrka koju Ken Roczen počinje smanjivati.

Pomaknite se dolje dok izvještavamo o svim akcijama UŽIVO iz New Berlina u New Yorku za utrke.

2021 UNADILLA NATIONAL | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Trevor Nelson

450 UKUPNI REZULTATI RACE

Zanimljivo je da je Dylan dobro vozio oba mota, ali bi otpao od vođa.

Chase Sexton prvi je prešao liniju holešota s mnogo većim uspjehom nego prvi moto. Cooper Webb i Ken Roczen jurili su na drugom i trećem mjestu. Lider bodova Dylan Ferrandis nije zaostajao na četvrtom mjestu i već je počeo smanjivati ​​zaostatak. Ken se probio pored Coopera Webba za drugo mjesto, a Ferrandis je do kraja prvog kruga bio na Webbovu stražnjem blatobranu. Pola kruga kasnije, Dylan je prošao za treće mjesto, dok je Marvin Musquin, koji je sjedio na petom mjestu, počeo raditi i na stražnjoj strani Webba.

U preostalih 20 minuta Ken Roczen je prošao Chase Sexton za prvo mjesto. Ken Roczen bi na kraju pobijedio u utrci i osvojio ukupni rezultat, dok bi njegov suigrač pao na drugo mjesto.

43 7 Aaron Plessinger 38

Chase Sexton bi imao otkupnu vožnju u drugom moto -u nakon što se u prvom moto -u gadno srušio.

450 MOTO 1 REZULTATI RACE

Aaron nije dopustio da Ken Roczen napusti vidokrug jer je broj 7 bio jedini koji je uspio izdržati do ogromne nesreće.

Ken Roczen uhvatio je holešot, ali nažalost njegovog suigrača, Chase Sexton bi bio na vrhu dok je prelazio liniju udarca, izbačen iz bicikla. Aaron Plessinger odlično je započeo jer je potjerao Kena Roczena na drugom mjestu, dok je drugi član posade Star Yamahe, Dylan Ferrandis, trčao na trećem mjestu. Na četvrtom mjestu je Justin Bogle sa nedavnim prvakom Supercrossa Cooperom Webbom na petom. Zanimljivo je, međutim, da se čopor raskošno raširio jer se klasa 450 obično viđa na bokobranima cijele utrke.

U 23. minuti Aaron Plessinger smanjio je zaostatak u Roczenu na manje od sekunde. Vrativši se na peto mjesto, Marvin Musquin povlačio je poteze, sjedeći na osmom samo krug prije. Još jedan impresivan povratak bio je 23 Chase Sexton koji je počeo iskupljivati ​​svoj sudar od početka, a sada je sjedio na 24. mjestu. Sve je to nakon što je Chase doslovce ležao na tlu nakon prvog zavoja.

Instagram će se učitati u frontendu.

Na pola puta, lideri su se zapravo povlačili od Ferrandisa jer je vodstvo na trećem mjestu poraslo na preko 12 sekundi. Jedan jahač koji se nije povlačio s natjecanja bio je Eli Tomac koji je sada Marvin Musquin disao za vratom. Nažalost, Aaron Plessinger imao je bizaran sudar, izvlačeći se za stolom. Bicikl je bio nevjerojatno uništen, a stražnji je dio bio usmjeren u zrak. Ken Roczen bi na kraju pobijedio u utrci, a Dylan Ferrandis osvojio bi drugo mjesto.