450 REZULTATA RACE | 2020. SALT LAKE GRAD SUPERCROSS KRUG 17 FINALE (Ažurirano)

450 Championship podium 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-97

450 REZULTATA RACE | 2020. SALT LAKE GRAD SUPERCROSS KRUG 17 FINALE

Eli Tomac i Cooper Webb trebali bi proći u posljednjem kolu sezone superkrosa 2020. u Salt Lake Cityju, Utah. Dok slavimo Dan očeva, imamo i tri prvaka koja će se danas slaviti nakon 17. kola na stadionu Rice-Eccles. Eli Tomac dolazi u utrku sa snažnim, 22 koševa prednosti nad Cooper Webb-om, a on tek treba završiti 19. ili još bolje zabiti svoje prvo ikad 450SX prvenstvo. Čini se da bi Eli trebao ovo zamotati, sve dok nema nepredviđenih problema. Bilo kako bilo, finalna 450 utrka superkrosa godine bit će zanimljiva jer Cooper Webb traži još jednu pobjedu i uzme bonus novac koji ide uz to, a drugi vozači poput Kena Roczena, Zacha Osborna i Jason Andersona svi žele završiti serija s pobjedom.

Za 250 rezultata istok / zapad kliknite ovdje.

KOLO 17 | 2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐANJA

Zach Osborne 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-91Zach Osborne je osvojio svoj prvi 450 glavnih događaja, jer je Andersonovo mjesto propalo u posljednjim krugovima.

Dean Wilson, Jason Anderson i Zach Osborne bili su jedan-dva-tri od starta. Tomac se vratio u 9. a Webb je pao s početka. U trećem kolu Webb je bio do 12. mjesta. Anderson je primio prolaz u 7. kolu za vodstvo. Osborne je prošao Wilson-a kao drugi, Benny Bloss je bio četvrti. Malcolm Stewart i Tomac krenuli su pored Blossa. Roczen je bio 8., a Webb 9. na 14. krugu. Dok je bio u vodstvu, Andersonovo je sjedalo sišlo s nekoliko krugova da krene s Osborneom točno na njemu. Osborne je izborio pobjedu za vodstvo u krugu 22. Zach Osborne je ostvario prvu pobjedu u 450 glavnih turnira, dok je Tomac osvojio svoje prvo prvenstvo u Supercrossu peto mjesto. Husqvarnina ekipa progutala je 450 podijuma.

450 REZULTATA TOPLOTE 1

Jason Anderson 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-96Jason Anderson pobijedio je u prvoj 450 utrci topline.

Broc Tickle zgrabio je rupu u prvoj utrci na 450 vrućina, a Matin Davalos u drugoj, ali brzo je prošao. Jason Anderson preselio se na drugo mjesto, a Cooper Webb na petom. Cooper je prešao na treće mjesto, a Tickle napred. Anderson je završio dodavanje Davalosa za vodstvo. Anderson je pobjedu odnio Webb na drugom mjestu, Davalos treći, Brayton četvrti, Tickle peti, Wilson šesti, Plessinger sedmi.

450 REZULTATA TOPLINE 2 RACE

Ken Roczen 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-105Ken Roczen pobijedio je u drugoj 450 utrka topline.

Zach Osborne zgrabio je rupu, ali Ken Roczen je brzo krenuo na prvo mjesto. Baggett je bio treći, Barcia četvrti, Tomac peti, a Reed šesti. Baggett je pogriješio u ritam dijelu koji ga je gurnuo natrag u petu. Barcia je pogriješila tako što je uhvatila veliki ritam i krenula s staze dok je Tomac prolazio pored njega. Ken Rcozen je pobijedio u svojoj utrci vrućina, ali Osborne ga je gotovo dobio na kraju. Tomac je bio treći.