450 REZULTATI UTRKE | 2021 FOX RACEWAY 1 NACIONALNI (AŽURIRANO)

450 start Fox Raceway 1 National 450 Qualifying-2

450 REZULTATI UTRKE | 2021. ZA RACEWAY 1 NACIONALNI

Prvo kolo 2021. AMA Pro Motocross državnog prvenstva održava se u mjestu Pala u Kaliforniji na stazi Fox Raceway. Staza je zatvorena više od mjesec dana u pripremi za otvaranje sezone. Ova sezona u 450 je zabušavala! Iako su mnogi najbolji trkači u klasi sa sjedištem na Floridi, ova Socalova staza možda ne odgovara njihovom stilu. Međutim, Adam Ciancairulo koji živi na Floridi položio je najbrži krug dana za više od sekunde Marvinu Musquinu. Prošle godine pobjednik na Fox Racewayu bio je Chase Sexton. Također ga tražimo da bude žestoki natjecatelj u prvom kolu na Pali. Evo kako je palo prvo kolo Državnog prvenstva za motocross Pro 2021. godine.

2021 FOX RACEWAY 1 NATIONAL | POTPUNA POKRIVENOST

450 UKUPNI REZULTATI UTRKE | LISICA RACEWAY

Dylan Ferrandis u svojoj prvoj ikad 450 reprezentaciji pobjednik je ukupno.

Aaron Plessinger dobio je drugi 450 moto starta. Ken Roczen bio je drugi, a Cianciarulo na trećem mjestu. Prije nego što je završio prvi krug, Roczen je dodao Aarona za vodstvo. U petom krugu Barcia je prošla Osbornea za 4. mjesto, a Ferrandis također Osbornea. Barcia je naprijed krenuo uhvatiti Cianciarula da mu doda treće mjesto. U sljedećem krugu Ferrandis je prošao Cianciarulo za četvrti. Plessinger je počeo vršiti pritisak na Roczena za vodstvo. S Roczenom i Plessingerom preko 4 sekundi ispred, prave bitke iza njih su bili Tomac, Webb, Sexton, Musquin i Craig. Sexton se spustio na startu i stigao do prvih deset. Roczen je možda osvojio moto, ali Ferrandis je pobijedio u ukupnom poretku.

41 647 Matthew Hubert DNF 37

Ken Roczen osvojio je drugi moto za drugi ukupno.

450 MOTO 1 REZULTATI | LISICA RACEWAY

Dylan Ferrandis osvojio je prvih 450 moto za 0.099 sekunde od Chasea Sextona!

Adam Cianciarulo stigao je do ranog vodstva s Webbom, Ferranidsom, Roczenom i Sextonom u prvih pet. Aaron Plessinger je u prvom krugu prošao Sextona za 5. mjesto. Tomac je prvi krug započeo u 8., a Osborne u 11. kolu. Cianciarulo se srušio u petom krugu, vraćajući ga na četvrto, puštajući Webba da preuzme vodstvo. Ubrzo nakon što je Ferrandis dodao Webba za vodstvo. U 8. krugu, Sexton se probio pored Webba i zauzeo drugo mjesto. Justin Barcia šutirao je u drugoj brzini s 10-ak minuta preostalog dodavanja Plessingera za 5. i nedugo zatim za 4. mjesto dodavanja Cianciarula. U 11. krugu Barcia je prošla Webb za 3. mjesto. Na posljednjem posljednjem Aaron Plessinger je napravio dva dodavanja od 5. do 3. mjesta. Dylan Ferrandis pobijedio je Chasea Sextona koji je kasno moto napunio sa samo 0.099 sekunde.