450 UKUPNI REZULTATI UTRKE | 2021. PROLJETNI KRIK NACIONALNI

450 UKUPNI REZULTATI UTRKE | 2021. MILLVILLE NATIONAL

Spring Creek jedno je od najuzbudljivijih mjesta na turneji Pro Motocross, a iščekivani razred 450 prvi započinje s slobodnim danom. U kvalifikacijama smo vidjeli kako je Ken Roczen postao najbrži vozač u premier klasi s kolegom iz ekipe Chaseom Sextonom na drugom mjestu. Spring Creek nudi veliku raznolikost prepreka i promjena visine, pa će pobijediti onaj tko ostane na prstima. Pomaknite se dolje kako biste saznali tko je prvi na utrkama na Spring Creeku MX.

2021 PROLJETNI KRIK NACIONALNI | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Chad Murray

450 UKUPNI REZULTATI RACE

Justin Barcia pobijedio bi u ukupnom poretku.

Justin Barcia još je jednom prigrabio hit s Justinom Bogleom na drugom mjestu. Dva okreta kasnije, Ken Roczen oduzeo je mjesto Justinu Bogleu u utrci i odmah je prošao Justina Barciu samo nekoliko okreta kasnije. Dylan Ferrandis na kraju je propao i Aaron Plessinger koji je također pao. U 23 minute Chase Sexton i Cooper Webb dotakli su se oba kotača na licu skoka, oborivši položaj tijela Coopera Webba s mjesta i šampion Supercrossa teško je srušio.

Instagram će se učitati u frontendu.

Eli Tomac probio se kroz čopor sjedeći na četvrtom mjestu s manje od osam minuta. Dylan Ferrandis probio se kroz suigrača Christiana Craiga i Joeya Savatgyja koji su prolazili kroz utrku, preostalo mu je samo nekoliko minuta. Međutim, Joey Savatgy nije kasnije htio lijepo igrati dodavanje unatrag. Na nesreću Joeyja, Dylan je brz i vratio se na svoje mjesto. Justin Barcia možda nije osvojio drugu moto završnicu na drugom mjestu, ali pobijedio bi u ukupnom poretku. Ken bi završio prvi u drugom moto nakon što je u prvom zastrašio.

42 281 Cory Carsten 34

Dylan Ferrandis srušio se više puta u drugom moto, ali je ipak završio na petom mjestu.

450 MOTO 1 REZULTATI RACE

Unatoč velikom padu na početku prvog motocikla, Chase Sexton je ipak završio među prvih 10.

Justin Barcia bio je prvi oko prvog zavoja i uslijedila su dva masovna sudara. U jednoj su sudjelovali Ken Roczen i Chase Sexton, ali Ken Roczen je ostao na podu boreći se da ustane. Dok se utrka nastavljala, Adam Cianciarulo jurio je Justina Barciu kako je vodstvo postajalo sve manje. Na kraju je medicinska posada Alpinestars pomogla usponu 94 i nije bilo ponovnog starta utrke. Coty Schock započela je nevjerojatno sjedeći na četvrtom mjestu iza Coopera Webba. Christian Craig probio se oko Cotyja za četvrto mjesto, a nositelj crvene ploče Dylan Ferrandis zauzeo je šesto mjesto.

Preostalo je 20 minuta, bitka između Adama Cianciarula i Justina Barcie nije usporila njih dvojicu jer su obojica stekli zaostatak od 5 sekundi na Cooper Webbu. Christian Craig na kraju bi zaobišao šampiona Supercrossa 2021. godine za treće mjesto, a Dylan Ferrandis slijedio bi vodstvo svojih suigrača. Aaron Plessinger bi se zaobišao Coopera Webba, a Dylan bi zaobišao Christiana. Preostalo je 11 minuta, Eli Tomac je dodao loptu na Aarona Plessingera i počeo pritiskati Christiana Craiga. Adam Cianciarulo bi se srušio dok bi smanjio zaostatak za Justinom Barciom, spustivši se na osmo mjesto.

Da bi sagledao koliko brzo Eli Tomac ide, utrku je započeo izvan 30. mjesta. Preostalo mu je samo 5 minuta i dva kruga, a sada je zasjeo na treće mjesto na stražnjem blatobrani Justina Barcie. Justin bi nastavio pobjeđivati ​​u utrci nakon što je prvi put zaobišao Dylana Ferrandisa.