450 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. ATLANTA SUPERCROSS 3

Premier klasa završava svoje 15. kolo u Atlanta Motor Speedwayu za sezonu Monster Energy Supercross 2021. godine. Prvenstvo se svodi na žicu između Kena Roczena i Coopera Webba, jer sada samo 13 bodova dijeli Kena Roczena od vodstva Coopera Webba nakon što je Ken Roczen napravio veliki skok naprijed pobijedivši Atlantu 2. Ali ima i dosta kandidata za pobjedu u Atlanti 3 poput Elija Tomaca koji je osvojio Atlantu 1, Jasona Andersona, Chasea Sextona i još vozača koji pokazuju svoje snage na izuzetno dugim stazama. Jason Anderson bio je najbrži kvalifikant, a Chase Sexton i Ken Roczen ušli su drugi i treći. Prva tri bila su znatno brža od ostatka čopora tijekom kvalifikacija kao četvrto mjesto gotovo cijelu sekundu sporije. Pa mislite li da će Cooper Webb ostvariti jači učinak od Atlante 2 i povećati bodovni zaostatak u prvenstvu? Ili će se pojaviti još jedan pobjednik i izboriti posljednju pobjedu u Atlanti? Saznajte dolje dok izvještavamo LIVE s Atlanta Motor Speedway-a za 15. kolo sezone Monster Energy Supercross 2021. godine.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 3 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Sunce im je možda malo bilo u očima.

Aaron Plessinger uhvatio je pucnjavu dok je u drugom mjestu trčao Ken Roczen. Dylan Ferrandis i Jason Anderson naletjeli su jedni na druge zbog čega su dvojica pala. Ken Roczen zgrabio je vodstvo Aarona Plessingera i nastavio stvarati masivan jaz. Cooper Webb napravio je dodavanje za Aarona Plessingera s preostalih manje od 15 minuta. S preostalih pet minuta, Ken Roczen je nagazio i izgubio šest sekundi u vodstvu od 11 sekundi. Cooper Webb napravio je ogroman povratak smanjivši zaostatak za manje od dvije sekunde. S manje od minute i dva kruga, Cooper Webb je napravio dodavanje i pobijedio u utrci.

Instagram će se učitati u frontendu.

Cooper Webb je postao pobjednik, povećavajući prednost u odnosu na Kena Roczena.

450 REZULTATA TOPLINE 2 RACE

Cooper Webb brzo je uhvatio pukotinu na drugoj utrci vrućina.

Poletjela je druga utrka vrućina, a bio je Cooper Webb s pucnjavom. Jason Anderson natjecao se na drugom mjestu, a na kraju na trećem Ken Roczen. Justin Barcia probio se oko Joeya Savatgyja za četvrto mjesto s preostalih manje od četiri minute. Jason Anderson počeo je kucati na vrata Coopera Webba. Sunce je zalazilo pa su dio trke jahači vozili sa suncem u očima. Jason Anderson prošao je kroz Weba kroz prvi odjeljak s preostalom minutom.