450 GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. GRADSKI SUPERKROZ SOLNOG JEZERA 2

Premijer klasa se posljednji put vratila na stadion Rice-Eccles jer se sezona Monster Energy Supercrossa 2021. godine završava i okrunjuje prvaka. Cooper Webb trenutno je u velikom vodstvu i morao bi završiti 19. ili bolje da bi osvojio prvenstvo nakon što je Ken Roczen tijekom utrke prethodnog vikenda napravio još jednu katastrofalnu pogrešku. Možete reći da Cooper ima ovu pobjedu u torbi, ali baš kao i Kenova dva preokreta ove sezone, Supercross ponekad može biti prilično nepredvidljiv. Pokazalo se da je staza suha i brutalna, stvarajući isprekidane tragove nakon samo nekoliko krugova. Očekujemo da će tečaj biti prilično potučen dok Heats započnu 450-ih, ali vjerojatno će izgledati kao da je tek izašao iz ringa s Mikeom Tysonom do početka Maina. Zato pripremite one posljednje fantazijske trzalice, kadicu kokica i sretno onima koji ih gledaju na istočnoj obali jer je posljednja runda Supercrossa 2021. godine. Pomaknite se dolje da vidite cijelu akciju dok izvještavamo o svim utrkama UŽIVO sa stadiona Rice-Eccles.

2021. GRADSKI SUPERKROZ SOLNOG JEZERA 2 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

450 vozača bilo je izuzetno blizu tijekom cijele utrke.

Ken Roczen bio je prvi koji je krenuo u rupu s Marvinom Musquinom i Cooperom Webbom u drugom i trećem. Cooper je brzo napravio kratak posao sa svojim suigračem, pomaknuvši se na drugo mjesto. Chase Sexton počeo je jahati Coopera Webba za štiklama, ali Marvin Musquin bi propustio Kenovog suigrača. Chase Sexton apsolutno je letio kroz cvrkut, prolazeći kroz Webba. Utrke između klase 450 bile su suludo blizu. Chase Sexton pokušao je ubačiti svog suigrača Kena Roczena i bio bi uspješan nekoliko okreta kasnije. U jedanaest minuta promet u krugu počeo je igrati veliku ulogu. Ekipa Monster Energy Star Yamahe zauzela je petu do sedmu poziciju. Preostalih osam minuta, Cooper Webb počeo je još jednom smanjivati ​​zaostatak za Kena Roczena i udario bi ga širom, zauzevši drugo mjesto. Marvin je slijedio vodstvo svog suigrača, dodavši i Kennyja.

Ken Roczen nastavio je propadati kroz čopor dopuštajući i Dylanu Ferrandisu i Malcolmu Stewartu da prođu. Preostale su četiri i pol minute, Cooper Webb počeo je smanjivati ​​zaostatak za Chaseom Sextonom. Chase je pogriješio u zavoju dopustivši Cooperu da osvoji vodstvo. Ken je pao na deveto mjesto s preostale dvije minute. Cooper Webb odnio bi kući još jednu pobjedu i prvenstvo 2021. 450.

Instagram će se učitati u frontendu.

Čukanje Chasea Sextona bilo je iznad svih ostalih ...

...ali Cooper Webb bio je taj koji će dobiti pobjedu i prvenstvo.

450 REZULTATA TOPLINE 2

Da bi Cooper osvojio prvenstvo, morao bi završiti 19. ili bolje u Mainu.

Jason Anderson bio je prvi koji je pucao s Cooperom Webbom i Aaronom Plessingerom, prateći suludo blizu. Justin Barcia sjedio je na četvrtom mjestu, a Chase Sexton na petom. Tri najbolja su se jurila i nisu popuštala. Justin Barcia dodao je Chasea Sextona za četvrto mjesto i nastavio smanjivati ​​zaostatak za Aaronom. Dylan Ferrandis kasno je utrčao prolazeći Chasea i smanjujući zaostatak za Barsiom. Chase je vratio Ferrandisa i objesio se blizu Justina Barcie. Jason Anderson pobijedio je u drugoj utrci vrućina.