450 UKUPNI REZULTATI | REDBUD PRO MOTOCROSS NATIONAL 1 (AŽURIRANO)

Eli Tomac 2020 Redbud National 1-90

450 UKUPNI REZULTATI UTRKE | 2020. REDBUD PRO MOTOCROSS NATIONAL 1

RedBud National 2020 za 1. službeno je ovdje i da, utrkujemo se u petak. Zach Osborne, Eli Tomac, Justin Barcia, Marvin Musquin i ostatak od 450 zvijezda imat će svoj posao na dvostrukom zaglavlju RedBud National 2020, jer će se utrkivati ​​u petak, 4. kola i 5. kolu sezone u ponedjeljak ove vikend. Eli Tomac imao je niz poteškoća ove sezone, uglavnom vezanih uz bicikl (DNF je obojicu igrao u 2. kolu), ali sada u RedBud ulazi s većim zamahom nakon što je osvojio Ironman National i skupio 13 bodova trenutnom vođi serije Zachu Osborne. Sada Osborne ima 27 bodova razlike na Tomcu i samo 13 bodova Marvina Musquina (koji je drugi) koji dolazi u RedBud # 1.

Kliknite ovdje za 250 rezultata.

2020. REDBUD NACIONALNI 1 (PETAK) | POTPUNA POKRIVENOST

450 OPĆIH REZULTATA

Zach Osborne 2020 Redbud National 1-44Zach Osborne je na pumpi u RedBud-u.

Zach Osborne je na startu uhvatio hitac, a iza njega su bili Cianciarulo, Barcia i Craig. Barcia je zatim brzo prošao Craiga, a zatim je nekoliko kornera kasnije prošao Cianciarulo. Adam je blebetao, a Justin je gurnuo zadnji kotač u Adam i udario ga prema van. Marvin Musquin trčao je snažno na četvrtom mjestu. U trećem krugu Barcia je napravila malu pogrešku, a Cianciarulo ga je proslijedio u skoku Larocca. Eli Tomac bio je 11. u prvom krugu i tek je nakon prva četiri kruga uspio doći na osmo mjesto. Justin Barcia i Adam Cianciarulo borili su se naprijed-nazad, prolazeći više puta. Musquin, Sexton, Baggett i Tomac stekli su prednost dok su Justin i Adam igrali mačku i miša. Na pola puta, Eli Tomac zaobišao je Blakea Baggetta šesti put, a on je ustao do Musquina. Eli Tomac zaobišao je Musquina, a zatim na kraju utrke sustigao Sextona. U međuvremenu je Zach Osborne zadržao prednost nad Barsijom dok je Cianciarulo gurao da uhvati Bam Bama, a Tomac da ulovi Sextona. Preostala dva kruga, Tomac je bio blizu Sextona i zamalo ga prošao, ali Sexton ga je zadržao. Ipak, bio je blizu, ali tada je promašio skok Larocca i izgubio je puno vremena. U posljednjem krugu Sexton je zabio na Cianciarulu nakon što ga je Tomac pritiskao da pojača brzinu. Na cilju je Zach Osborne bio taj koji će ugovor zaključiti moto rezultatom 1-1. Justin Barcia držao se drugog, a Cianciarulo i Sexton odmah iza njega. Eli Tomac je u posljednjem krugu izgubio vrijeme na vodećim pozicijama i završio peti u moto.

41 154 Chase Felong 40 DNF

Chase Sexton 2020 Redbud National 1-413-4 moto rezultata Chasea Sextona donijeli su mu ukupno drugo mjesto.

Eli Tomac 2020 Redbud National 1-77Eli Tomac danas je u prvenstvu izgubio 16 bodova od Zacha Osbornea.

450 MOTO 1 REZULTATI

Zach Osborne 2020 RedBud National 1Zach Osborne zgrabio je rupu i osvojio prvih 450 Moto.

Zach Osborne uhvatio je rupu s Freddyjem Norenom i Maxom Anstieom na drugom mjestu oko prvog zavoja. Adam Cianciarulo odmah se probio na drugo mjesto, a zatim se srušio na kraju kruga, što je dopustilo Marvinu Musquinu da uđe u drugi nakon što je prošao Norena. Christian Craig bio je treći, Noren četvrta, a Sexton, Anstie, Tomac i Baggett zaokružili su prvih osam. Cianciarulo je bio na 8. mjestu iza Anstieja nakon 9 minuta utrkivanja. Freddy Noren bio je na petom mjestu i zapravo je uspio zadržati Elija Tomca nekoliko krugova dok mu bicikl nije zakazao. Freddy je tada skrenuo sa staze dok je još bila u pogonu, a onda je stao i morao ga je odgurnuti sa staze. Adam Cianciarulo je bio na gorivu i sustigao je Elija Tomca. Nakon 10 minuta do kraja, Osborne je imao 3 sekunde prednosti na Marvinu Musquinu i 6 sekundi zaostatka na Chaseu Sextonu. Eli Tomac upravo je istrčao svoj najbrži krug utrke jer je sustigao Christiana Craiga koji je bio četvrti. Craig je zadržao Tomaca do 2 minute plus 2 kruga do kraja kada je prednji kraj zabio u kut. Oba vozača Kawasakija Eli i Adam uspjeli su ga proći, ali on je držao šesto mjesto. Broc Tickle i Justin Barcia zaostajali su na sedmom i osmom mjestu. Preostala su dva kruga, Barcia je prošao svog suigrača Broca Ticklea, a u posljednjem je krugu prošao Christiana Craiga. Na dame su Osborne, Musquin i Sexton završili jedan, dva i tri.