450 OPĆI REZULTATI | LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2 (Ažurirano)

Marvin Musquin_Jason Anderson_2020 Loretta Lynn Pro National

450 OPĆI REZULTATI RACE | LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2

Loretta Lynn Pro Motocross National 2020 za 2. godinu je u knjigama i dolazi u nju, vozači poput Elija Tomaca, Jasona Andersona, Marvina Msuquina, Adama Cianciarula, Justina Barcie, Chasea Sextona i još više, veselili su se drugoj prilici za utrke na poznata staza Lorette Lynn kako bi dobila iskupljenje u drugom kolu sezone AMA Pro Motocross 2020. i prestigla Zacha Osbornea na ljestvici bodova. Iznenađujuće, bilo je drame prije nego što su vrata uopće pala za Moto 1. Glavne kvalifikacijske sesije bila su pitanja koja je trenutni vodeći 450 bodova u razredu Zach Osborne pretrpio na početku jedine 450 današnje kvalifikacijske skupine A. Zach Osborneov bicikl, koji je uspio u svojoj prvoj pobjedi na otvaranju sezone, nije se upalio kad je bilo vrijeme da ga zapali za trening. Srećom, AMA je omogućio Zachu da vozi na treningu grupe B i njegov je tim uspio popraviti bicikl baš na vrijeme. Zach je još kasnio na trening, ali uspio je položiti brzi krug i postići 10. izbor vrata za prvi moto danas. U međuvremenu, Hurricane Mills, Tennessee, posljednjih je dana imao jaku kišu koja je stvorila blatne uvjete za rješavanje jahača. Srećom, staza je mogla upravljati vremenom na najbolji mogući način. Staza je bila blatnjava za kvalifikacije, ali ne i loše. Nažalost, kiša prije nego što je počeo moto, vozače je još više otežala. U nastavku pogledajte 450 rezultata Loretta Lynn National # 2.

2020. LORETTA LYNN PRO NATIONAL 2 | POTPUNA POKRIVENOST

450 OPĆI REZULTATI | LORETTA LYNN PRO NATIONAL 2

Zach Osborne 2020 Loretta Lynn National 2-2Zach Osborne osvaja 450 moto 2 i sveukupno.

Marvin Musquin zgrabio je rupu s Maxom Anstiejem i Adamom Cianciarulom odmah iza njega. Vozač iz Velike Britanije, Max Anstie, preuzeo je vodstvo od Musquina i vodio prvi krug svog drugog ikad AMA National-a. Eli Tomac je na startu izveo suigrača Adama Cianciarulo i on je za njega posao prerezao. Nekako nakon samo 9 minuta trke Eli Tomac probio se na 8. mjesto. Cianciarulo je bio treći dok ga Zach Osborne nije prošao s 15-ak minuta igre. Potom je 3 minute kasnije Osbornov suigrač Jason Anderson uspio zaobići i Cianicarulo. U međuvremenu, Max Anstie nastavio je voditi svoj HEP Suzuki. Eli Tomac bio je do 6. mjesta iza svog suigrača, a Christian Craig iza njega. Za 7 minuta igre Zach Osborne prošao je Marvina Musquina da naslijedi drugo mjesto, dok je Eli Tomac pogriješio i dodali su ga Craig i Savatgy. Sa 2 minute plus 2 kruga za produženje, Max Anstie se zaglavio iza drugog vozača koji je pao, a Zach Osborne je prošao kroz njega i preuzeo prednost. S dva kruga, Eli Tomac je još jednom imao problema s biciklima dok se zaustavljao, dok je Max Anstie držao pritisak na Osbornea zbog pobjede. U posljednjem kolu Marvin Musquin je zapravo prošao Maxa Anstiea i zamalo prošao Osbornea u posljednjem dijelu utrke. Zauzeo je drugo mjesto u utrci i zaradio drugo mjesto sveukupno iza Osborna koji je otišao 5-1 za svoju drugu pobjedu zaredom.

42 Carter Stephenson DNF 34

Eli Tomac bike failure 2020 Loretta Lynn National 2Eli Tomac-ov bicikl DNF obojica su danas u 2020. godini Loretta Lynn National 2.

Marvin Musquin 2020 Loretta Lynn National 2-2Marvin Musquin došao je naizgled niotkuda da pritisne Zacha Osbornea za pobjedu u cilju. Završio bi drugi u moto i ukupno treći.

Max Anstie 2020 Loretta Lynn National 2-2Max Anstie vodio je veći dio utrke, ali je završio na trećem mjestu nakon što su ga zaobišli Osborne i Musquin.

450 PRVIH MOTO REZULTATA | LORETTA LYNN PRO NATIONAL 2

Justin Barcia 2020 Loretta Lynn National 2-2Justin Barcia zgrabio je rupu i osvojio prvih 450 moto.

Justin Barcia zgrabio je rupu s Freddiejem Norenom i Chaseom Sextonom iza sebe. Budući da blato leti posvuda, Chase se u trećem zavoju zaustavio usred kolovoza kako bi povukao suzu i nekolicina jahača zaobišla ga je. Justin je bio jedini jahač s čistom stazom, dok je Freddie Noren jahao snažno i zaglavio je s Barcijom prva tri kruga dok nije sišao u Deset zapovijedi. Freddie je uspio ustati i ponovno se pridružiti utrci na 7. mjestu. Eli Tomac se borio kako bi prošao Sexton i Broc Tickle kako bi se plasirao u drugo. S 18 minuta igre Eli Tomac je bio drugi, ali već je 28 sekundi zaostao za Barcijom. Jason Anderson pao je na startu i trčao se u 14. kada se približavamo pola točke.

S 15 minuta igre Justin Barcia povećao je svoje vodstvo na 30 sekundi, dok je Christian Craig zauzeo Eli Tomac za treću poziciju. Tickle je bio 4., Musquin 5., Sexton 6., Noren 7., Cianciarulo 8., a Jake Masterpool 9.. Zatim je Chase Sexton pao, dok je istodobno Freddie Noren prošao Marvina Musquina i Sextona da bi se plasirao u 5. mjesto. S nešto više od 5 minuta hoda, Christian Craig je pao i pao na 6. mjesto, koje je Tickle i Noren premjestilo u 3. i 4. mjesto. S dva kruga, Eli Tomac se spustio i pao na 5. mjesto, dok su se Jake Masterpool i Zach Osborne pomaknuli na 6. i 7. mjesto. Justin Barcia nastavio je osvojiti moto, dok mu je bicikl Eli Tomac u posljednjem krugu iznenadio i iako nije završio utrku, u moto je ipak zauzeo 9. mjesto jer je Justin Barcia zauzeo sveukupno 10. mjesto.