250 ISTOČNO / ZAPADNO PRIKAZIVANJE GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA | 2021. GRADSKI SUPERKROZ SOLNOG JEZERA 2

Večeras je bitka koju smo svi čekali, bitka između 250 vozača Istočne i Zapadne obale. Prvenstvo će možda biti učvršćeno za dva vozača Star Yamahe, ali svrbi nas rub naših sjedala kad vidimo kako dvije obale to istjeruju. Postoji nekoliko bitaka kojima se radujemo; Cooper protiv Nicholsa, Jett protiv Huntera i još mnogo toga. I Justin Cooper i Colt Nichols u osnovi se moraju kvalificirati za glavni događaj i pristojno završiti kako bi osvojili prvenstvo nakon što su oba njihova suparnika imala masovne padove, što ih je izbacilo iz lova na naslov prvaka. Staza se također pokazala nezgodnom tijekom kvalifikacija. Dok su vozači postavljali brza vremena kruga, staza je bila suho probijena suhim vremenom, što je rezultiralo gadnim uvjetima na stazi, a voda je stvari samo klizila. Pa koga ste izabrali za večeras? Hoće li vozač Istočne obale ili Zapadne obale osvojiti ukupnu pobjedu? Doznajte u nastavku dok izvještavamo o cijeloj akciji UŽIVO sa stadiona Rice-Eccles.

2021. GRADSKI SUPERKROZ SOLNOG JEZERA 2 | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Brian Converse

250 ISTOČNI / ZAPADNI GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA

Bitka između dviju obala bila je epska.

Colt Nichols zgrabio je pucnjavu i na početku izbjegao masovnu gomilu. Seth Hammaker jurio je na drugom mjestu s braćom Lawrence na trećem i četvrtom. Jett Lawrence pronio je puno brzine kroz zvukove koji su se osvajali na Sethu Hammakeru. Justin Cooper sjeo je sve do devetog mjesta. Jett Lawrence bio je uspješan u dodavanju na Setha Hammakera, dok je njegov brat Hunter vršio pritisak na vozača Pro Circuita. Hunter je pokušao dodati loptu Hammakeru, ali prevrnuo se na ravnom mjestu, izgubivši poziciju od Cameron McAdoo.

Preostalih pet minuta, Cameron je dodao svog suigrača Setha Hammakera, dok je Jett smanjio zaostatak za Coltom. Colt je pustio Jetta da doda loptu kako ga mladi Australac ne bi izveo. Hunter Lawrence također je počeo ponovno stjecati prednost na Cameronu s manje od minute i dva kruga. Hunter je dao dodavanje Cameronu i Jett će pobijediti u utrci.

Instagram će se učitati u frontendu.

Jett bi pobijedio u obračunu 250 EAST / WEST.

Colt Nichols bit će okrunjen za 250 prvaka Istoka….

... dok bi njegov suigrač Justin Cooper bio okrunjen za 250 prvaka zapadne obale.

250 ISTOČNI REZULTATI TOPLINE

Michael je bio prvi do linije rupa, a prvi do dame.

Michael Mosiman bio je prvi na liniji u drugoj 250 Heat utrci, a Garrett Stapleton i Jo Shimoda jurili su u drugoj i trećoj. Lider bodova Colt Nichols zauzeo je šesto mjesto i igrao sigurno. Jo je na kraju dobio Stapleton, a Jett je slijedio vodstvo svojih bivših suigrača. Colt Nichols popeo se na četvrto mjesto, prošavši Stapleton. Jett je nekoliko krugova bio zatečen iza Jo Shimode, boreći se za dodavanje. Jett je na kraju prošao kroz korner za drugo mjesto, ali Jo je pokazao Jettu da je ovdje da se ne zeza. Michael Mosiman zgrabio je pobjedu, pa čak i pogodio krik nakon što je prešao cilj.

250 ZAPADNIH REZULTATA TOPLINE

Justin bi krenuo na ekskurziju nakon što ga je Hunter Lawrence široko gurnuo.

Hunter Lawrence zgrabio je rupu odbacivši vođu bodova Justina Coopera sa staze. Unatoč tome što je dobio rupu, Hunter je pao za tri pozicije dok je Jalek Swoll vodio utrku. Cameron McAdoo natjecao se na drugom mjestu, ali bi ga na kraju nakon jednog kruga prošao Hunter. Seth Hammaker i Cameron McAdoo dodali su dodavanje Hunteru. Nakon nekoliko borbi, Hunter se probio oko Hammakera za treće mjesto, dok se Justin Cooper probio do jedanaestog. Cameron McAdoo napravio je dodavanje za Jalek Swoll, ali jednom ritam stazom kasnije, 47 će zauzeti njegovu poziciju natrag u utrci. Cameron je Swoll-u dao bobice, dodavši blizu prvom mjestu. Hunter Lawrence stekao je poziciju na Swoll-u, ali Swoll se pokazao izuzetno snažnim u jednoj od ritam sekcija. Cameron je pobijedio u utrci, dok je Justin Cooper jedva stigao do mjesta za transfer za Main.