2019 ANAHEIM 2 SUPERCROSS | 450 GLAVNIH DOGAĐAJA SVIH REZULTATA (Ažurirano)

Cooper Webb pobjeđuje na svojoj prvoj 450 Supercross utrci na Anaheimu 2. Cooper je pobijedio na Main Eventu 1 i Main Eventu 2, a zatim je završio kao treći na Main Eventu 3 i osvojio Triple Crown.

2019 ANAEHIM 2 SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

Treće kolo 2019. godine Monster Energy Supercross je u knjigama, a Anaheim 2 nije razočarao! Posada Dirt Wurx obavila je sjajan posao pripremajući stazu nakon dugog tjedna kiše u Južnoj Kaliforniji i to je stvorilo odlične utrke! Cooper Webb je u svojoj prvoj Red Bull KTM vožnji osvojio prvu pobjedu u klasi 450 Supercross. Cooperov suigrač Marvin Musquin završio je na drugom mjestu u klasi 450, a Eli Tomac na trećem mjestu. Ken Roczen je bio četvrti, a Dean Wilson peti.

22 606 Ronnie Stewart 20 20 20 1

Cooper Webb osvaja svoj prvi ikad 450 Supercross!

Dean Wilson nikada nije bio u prvih pet, ali bio je dosljedniji od svih ostalih i sam je zauzeo peto mjesto.

Justin Barcia DNF je završio glavni događaj, nadamo se da je dobro!

10 14 ColeSeely 44

Ken Roczen zadržat će vodeće bodove prolazeći u četvrto kolo na Oaklandu.

22 51 JustinBarcia 59.982

U tijeku je treće drugo kolo sezone Monster Energy Supercross, koje je već bilo uzbudljivo! Cooper Webb upisao je posljednji krug u pobjedi 2019 Main Event-a 450, a on je zgrabio rupu za rupu i vodio 1 Main Event 450 od početka do cilja. Glavni događaj 2 trebao bi biti zanimljiv, svi znamo da je Cooper jedan od onih tipova koji se podiže na potpuno novu razinu kada ima samopouzdanja. Iza Coopera bio je njegov suigrač iz Red Bull-a KTM Marvin Musquin, a treći Justin Barcia. Ken Roczen imao je sudar dok je trčao četvrti, ali brzo je ustao i vratio se da završi na 3. mjestu.

22 22 Čad Reed DNF

Cooper Webb je 1-1 nakon prva dva glavna događaja trostruke krune Anaheim 2.

Marvin Musquin završio je na drugom mjestu 450 Main Event 2.

Justin Barcia završio je treći na 450 Main Eventu 2.

Ken Roczen vodio je 450 glavnih događaja 1 sve do dva pravca koja trebaju ići. Ken je napravio malu pogrešku u ritam dijelu. Ken je udvostručio skok, a Cooper Webb ga je utrostručio i prošao. Ken je završio na drugom mjestu, a Marvin Musquin treći. Imamo još dva 12-minutna glavna događaja prije nego što odlučimo o ukupnom pobjedniku prve utrke Triple Crown Supercross 2019. godine.

22 99 Austin Politelli 1: 01.757

Ken Roczen vodio je sve do dva kornera, kada je pogriješio u 450 Main Eventu 1.

Ben Lamay osvojio je 450 LCQ.

Većina staza bila je pripremljena prije nego što su se održali LCQ-i, ali odjekovi se nisu obrađivali i oni su bili usmjereni. Do prvog sudara 450 LCQ došlo je do velikog sudara. Kyle Chisholm teško je pao i poveo je nekoliko jahača sa sobom. Ben Lamay je uspio izbjeći da se olupina rano izvuče ispred. Preuzeo je posljednju kvalifikacijsku priliku i krenuo je u osvajanje. Angelo Pellegrini je završio na drugom mjestu, a Austin Politelli treći. Nakon borbe naprijed-nazad s Carlen Gardner, Ronnie Stewart uspjela je doći do četvrtog mjesta i zauzeti posljednje mjesto u 450 glavnih disciplina na Anaheimu 2.

22 97 Adam Enticknap DNF

Ben Lamay, Honda Honda s Aljaske, osvojio je 450 LCQ i prebacio se u glavni događaj.

Kyle Chisolm silovito je pao na startu u 450 LCQ, bili smo sretni kad smo vidjeli da je ustao i otišao.

Ronnie Stewart zauzeo je četvrto mjesto i kvalificirao se za svoj drugi glavni događaj zaredom.

Podjela formata trostruke krune:

Top 18 iz ukupno najbržih kvalifikacijskih vremena tijekom dana plasirat će se ravno na glavni događaj. Tada će biti LCQ koji će dodati još četiri vozača za ukupno 22 trkača u glavnom natjecanju. Tijekom noćne emisije neće biti utrka vrućina niti LCQ-a, ali svaka klasa imat će tri glavna događaja. Klasa 250SX natjecati će se u tri glavna po 10 minuta, dok će se klasa 450SX natjecati u tri po 12 minuta. Metoda bodovanja u olimpijskom stilu koristit će se za određivanje ukupnog pobjednika u svakoj klasi iz sva tri glavna događaja gdje će najniži kombinirani rezultat na kraju biti dodijeljen ukupnoj pobjedi.

2019. anaheim 2 superkrosanaheim 2 superkrosAnaheim kalifornijastadion anđelaglavni događajrezultatiSupercrossSX-450-REZULTATI