2020. ANAHEIM 1 SUPERCROSS | 450 KVALIFIKATIVNIH REZULTATA (Ažurirano)

2020. ANAHEIM 1 SUPERCROSS | 450 OPĆIH REZULTATA KVALIFIKACIJE

Anaheim 2020 Supercross 1. službeno je u tijeku na Angel's Stadionu u Anaheimu u Kaliforniji. Monster Energy Supercross sezona 2020. obilježava 30. put u povijesti Supercrossa da je otvaranje sezone održano na ovom kultnom stadionu. Ulog je velik i s toliko najboljih 450 tvorničkih vozača zdravih i spremnih za pad vrata, jedva čekamo vidjeti tko će prvi prijeći cilj na večerašnjem 450SX Main Eventu. Pobjednik otvaranja sezone u Anaheimu nastavio je osvajati prvenstvo premier klase 17 puta u 46 sezona, a najcjenjeniji citat tijekom konferencije za tisak u Anaheimu 1 bio je "Ne možete osvojiti prvenstvo u prvom krugu, ali možete ga izgubiti." Ali Čada Reedsa komentirajući da je ta izjava bila legendarna, rekao je "Ne možete osvojiti prvenstvo u prvom krugu, ali sigurno možete postaviti ljestvicu za svoje natjecanje."  Uz to, svaki put kad su ovi vozači na stazi, može se dati izjava koja će odrediti tko je uistinu najbrži vozač u Supercrossu. U nastavku potražite rezultate s 450 kvalifikacijskih sesija u Anaheimu.

Kliknite ovdje za 450 rezultata utrke.

Kliknite ovdje za 250 rezultata utrke.

2020. ANAHEIM 1 SUPERCROSS | POTPUNO POVRATAK

450 OPĆIH REZULTATA KVALIFIKACIJE

Eli Tomac je zauzeo drugo mjesto iza svog suigrača u Anaheimu.

Adam Cianciarulo danas izgleda snažno u Anaheimu. Postigao je najbrže vrijeme kruga u prvoj kvalifikacijskoj sesiji, a onda je to vrijeme poboljšao za nešto više od sekunde u posljednjoj kvalifikacijskoj sesiji dana. Eli Tomac, Malcolm Stewart i Jason Anderson pojačali su vrijeme u drugoj kvalifikacijskoj sesiji, ali nisu mogli najbolje od 450 novaka Adama Cianciarula. Branitelj naslova, Cooper Webb bio je 15. najbrži u drugoj kvalifikacijskoj sesiji.

40 280 Cade Clason 1: 02.938

Justin Hill bio je peti najbrži u drugoj 450 kvalifikacijskoj sesiji.

450 GRUPIŠTE SJEDNICU 2 KVALIFIKATIVNI REZULTATI

P.O.S. # JAHAČ NAJBOLJE VRIJEME
19 61 Alex Ray 59.752
20 22 Čad Reed 59.794
21 11 Kyle Chisholm 1: 00.632
22 71 Ryan Breece 1: 01.456

Cooper Webb nije postigao sjajno vrijeme kvalifikacija, ali ne računajte ga kad vrata padnu.

450 GRUPIŠTE SJEDNICU 1 KVALIFIKATIVNI REZULTATI

Adam Cianciarulo bio je sretan što je postigao najbrži pogodak u prvih 450 kvalifikacionih sesija.

Adam Cianciarulo ugrabio je najbrže vrijeme kvalifikacija u prvih 450 dana dana. Njegovo je vrijeme bilo 77 sekunde brže od Supercross prvaka 2018., Jason Anderson. Adam je u svom intervjuu nakon treninga bio miran, hladan i pribran, objasnio je da mu je čast biti na stazi s 450 vozača i to mu je ostvario san. Također je govorio o tome koliko se svježa staza A1 razlikuje od usporedbe sa Supercross test stazama na kojima svi vozači vježbaju prije sezone. Zach Osborne imao je pad u curama i trebalo mu je neko vrijeme da ustane, ali činilo se da je u redu.

22 16 Zach Osborne 1: 06.842

Ken Roczen bio je treći najbrži u prvih 450 kvalifikacijskih sesija.

Jason Anderson imao je drugo najbrže vrijeme kvalifikacija u prvih 450 sesija.

Chad Reed ribanje na svojoj Mountain Motorsports Honda CRF450. Glavni događaj Tonights 450 na Anaheimu 1 bit će 250. početak Main Chada Reeda.

2020. Anaheim 1 Supercross450 kvalificiranih rezultataA1 Supercrossanaheim 1 superkrosmxakvalificirani rezultatiSupercrosssxSX-450-REZULTATI