2020. SUPERCROSS SEZONSKE TOČKE STANJA NAKON 10. KOLA

2020. SUPERCROSS SEZONSKE TOČKE STANJA NAKON 10. KOLA U DAYTONI

Deseti krug AMA Monster Energy Supercross službeno je u knjigama iz Daytone. Sa oboje Eli Tomac i Ken Roczen koji su ušli u deseto kolo sa 200 bodova i podijelili crvenu ploču svi su znali da će to biti zanimljivo trkačko kolo. Početkom dana Tomac je bio najbrži u kvalifikacijama i spustio je samo 1:09 u danu. Tada su u utrkama vrućina pobjeđivali toplinski trci u klasi 450 Cooper Webb i Ken Roczen. U glavnim događajima Eli Tomac je osvojio svoj četvrti glavni događaj u Daytoni, a Garrett Marchbanks pobjedio je svoj prvi 250 XNUMX Supercross glavni događaj.

2020. DAYTONA SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

450 SVE STANJE (10. krug od 17)

Eli Tomac pobjeđuje Daytonu i uspijeva zadržati crvenu ploču.

Sažetak glavnih događanja Daytona 450:

Bilo je Ken Roczen i Jason Anderson koji su bili prvi i drugi na startu. Blake Baggett je s početka teško pao. Aaron Plessinger, Justin Barcia, Cooper Webb i Eli Tomac stali su iza Roczena i Andersona. Do drugog kruga Roczen je imao prednost od četiri sekunde. Cooper Webb prošao je Barcia i Plessinger u dva ugla. Tomac je tada četvrti put prošao po Barciji. Webb je prošao Andersona u šest krugova, a Roczen je imao prednost od sedam sekundi. U krugu devet Tomac je prešao u trećeg prošao Andersona. Tomac je prošao Webb u 11. krugu, a Roczen je imao malo više od četiri sekunde. Tomac je stigao do Roczena za tren oka. Roczen je pogriješio u kutu, a Tomac ga je obišao. A Tomac je osvojio svoj četvrti Daytona 450 glavni događaj, a Roczen drugi, a Cooper Webb treći.

37 86 Joshua Cartwright 1

250 STOLOVI TOČKA NA istočnom primorju (4. krug od 9)

250 glavnih glavnih događanja u Daytoni:

Najprije je Garrett Marchbanks dobio rupu u ruci sa svojim suigračem Jordonom Smithom. Nakon nekoliko kornera, Shane McElrath se naslonio na Jordona Smitha i obojicu izveo u prvom krugu. U drugom krugu Marchbanks je imao dvije sekunde prednosti nad Chaseom Sextonom. Rj Hampshire bio je treći, Enzo Lopes četvrti, a Jeremy Martin peti, a McElrath je prošao put do šestog. Na pola puta Marchbanks je još uvijek imao prednost dvije sekunde nad Sextonom. McElrath nije mogao nadoknaditi petinu iza Martina. U posljednjim krugovima, Sexton se zatvorio u roku jedne sekunde ožujka. Sve vrijeme dok je Rj Hampshire griješio i izgubio poziciju Martinu. Garrett Marchbank odustao je od Sextona zbog njegovih prvih 250 superkrosova u Daytoni.

250 NAJBOLJIH BORAVNIH POSTAJA PO 6 KOLA

Dylan Ferrandis osvojio je pobjedu u San Diegu i tako produžio prednost.

Glavni događaj 250SX u San Diegu bila je igra mačke i miša između Austina Forknera i Dylana Ferrandisa. Upravo je vozač Rockstara Husqvarne Michael Mosiman u San Diegu zgrabio šut i rano vodstvo. Michael je držao Austina Forknera i Dylana Ferrandisa prva četiri kruga dok su se borili iza njega. Austin je bio prvi vozač koji je zaobišao Mosimana, a zatim je Ferrandis to učinio nedugo zatim. Jednom kad su Dylan i Austin bili jedno i dvoje, bitka je trajala. Austin je učinio sve što je mogao i odbranio je nekoliko napada Francuza, ali na kraju je Dylan uspio zaroniti u unutrašnjost Austina u kut izvan korita i preuzeti vodstvo. Nažalost Austin je sišao sa staze i izgubio vrijeme od Dylana kada je pokušao ponovno ući. Ferrandis je držao do pobjede s drugim Forknerom, trećim Justinom Cooperom i četvrtim Michaelom Mosimanom.