2020. SUPERCROSS SEZONSKE TOČKE STANJA NAKON 3. KOLA

2020. SUPERCROSS SEZONSKE TOČKE STANJA NAKON 3. KOLA U ANAHEIMU 2

Bodovni voditelj Justin Barcia u trećem kolu u Anaheimu nije ličio na sebe. Barem ne poput tipa koji je dominirao prvom rundom na stadionu Angels. Kad je Barcia završila na 9. mjestu, a Roczen na drugom mjestu iza Tomaca na A2, bilo je dovoljno da Kennyja pomakne za tri boda više. Kad je Eli Tomac dohvatio pobjedu, smanjio je zaostatak i sada je na samo dva boda od drugog i pet od vodstva. Cooper Webb napokon je izgledao poput trkača kojeg je 2019. završio na trećem mjestu. Trenutno je šesti po bodovima, ali velike su šanse da će se početi skupljati kroz ostatak sezone.

450 NADZORNIH TAČKANJA NAKON 3. KOLA

Ken Roczen vaš je novi vođa bodova, a sljedeći će vikend nositi crvene pločice na svojoj tvornici Honda CRF450 sljedeći vikend u Glendaleu.

26 31 Fredrik Noren 2

Eli Tomac i Ken Roczen borili su se rano u glavnoj, a zatim se Tomac povukao u sredini i na kraju utrke su prva trojica Tomaca, Roczen i Webb bili blizu cilja.

Ovo je bio jaz između Cooper Webba i Kena Roczena s dva kruga. Cooper mu se približio, ali nedovoljno blizu da napravi prolaz u posljednji krug.

Cooper Webb post lice utrke.

250 SUPERCROSS TOČKA STANJA NAKON TREĆEG KRUGA

Justin Cooper čuvat će svoje crvene ploče za ekipu Star Racing Yamahe.

Treće kolo serije Supercross 2020. u Anaheimu u Kaliforniji službeno je u knjigama. 250 glavnih događaja bila je suluda utrka s uzletima, padovima i potpunom ludošću! Izgledalo je kao da je vozač Gecio Honde Jett Lawrence dobio pobjedu Anaheim 2 u vreći, a on je rano ušao u vodstvo i povukao ogromnu prednost. Iza njega, Dylan Ferrandis naletio je na Christinu Craig i obojicu ih izveo van. Ferrandis je ustao na drugom mjestu, ali zaostajao je 10 sekundi za Lawrenceom. Kad je sat ispadao, Jett se spustio pustivši Ferrandisa. U posljednjem krugu vratili su se na četvrto mjesto za vodeći kraj Jetta koji je teško svladao konja i Ferrandis je pobijedio, a Anaheim je okupio gomilu ljudi.