2021. SUPERCROSS SEZONSKE TOČKE STANJA NAKON 1. KOLA

2020 SUPERCROSS POSTAJA TOČKA NAKON KOLA 1

Nakon uzbudljive trkačke noći u Houstonu, bodovi su stigli do 2021. Supercross trkača. Mnogo je stvari bilo neizvjesno u prvom kolu sezone 2021. godine, ali jedno nismo očekivali koliko će strašne utrke biti. U klasi 250, Christian Craig gotovo je dominirao cijelu noć, ne samo da je imao najbrže vrijeme kvalifikacija od svih tijekom cijele noći, nego je potom pobijedio u svojoj vrućoj utrci i glavnom događaju s priličnim vodstvom u ostatku natjecanja. A onda za Justina Barciu, vozača u kojeg su mnogi vjerojatno sumnjali jer ne samo da je bio u novoj vožnji, već i zato što su izvukli lažnu Anaheimu jednu pobjedu zahvaljujući Troy Lee Designsu i RedBull-u. Po prvi puta u 25 godina, Justin Barcia zapravo je uspio izaći na treset i osvojiti tri otvaranja sezone zaredom ušutkavajući kritike.

2021. HOUSTON SUPERCROSS 1 | POTPUNA POKRIVENOST

450 SUPERKROZS BODOVA 1. KOLO od 17

Ken Roczen sjedio bi na drugom mjestu u potjeri za bodovima.

Došavši u Houston 1 sezone Supercrossa 2021. godine, većina klase 450 bila je izuzetno blizu nakon što su se kvalificirali u vremenu s prvim do 20. vozačem koji je sjedio samo dvije sekunde između sebe. Vremena krugova bila su kratka u usporedbi s mnogim stazama, ali nismo ni slutili da će utrke biti ovako blizu. Nakon što je Ken Roczen pobijedio na svojoj vrućoj utrci, a Zach Osborne na svojoj, mi smo sjedili uzbuđeni zbog noćne emisije i to je bilo ništa manje od ivice vaših utrka na sjedalima. Justin Barcia i Ken Roczen sjedili su ispred cijele utrke, dok je Ken više puta pokušavao proći, ali nije uspio, što je rezultiralo time da je Justin dobio prvo mjesto, Ken drugo mjesto, a Marvin Musquin treće mjesto.

21 28 Brandon Hartranft 2

Marvin Musquin vozio bi vrlo dosljedno tijekom noći što bi rezultiralo sjedenjem na trećem mjestu.

250 ISTOČNIH SUPERKROZSIH BODOVA 1. KOLO od 9

Christian Craig želio je ostaviti snažan dojam na otvaranju Houstona i pobijedio je na svom prvom glavnom turniru nakon više od pet godina.

Jedan od jahača koji se često zanemaruje je skromni Christian Craig. Christian je izjavio da je dobio puno sumnje ima li još uvijek svoju brzinu ili ne. Nakon što je postigao najbrže kvalifikacijsko vrijeme u danu, osvojio svoju vrućinu, a zatim stavio zaostatak između sebe i drugog mjesta u glavnom događaju, Christian je dao do znanja da je ovdje da se utrkuje i pobjeđuje. Austin Forkner je također izjavio da mu je ovo bila godina u kojoj se to ostvarilo u klasi 250 i zabio je impresivno drugo mjesto, a slijedi ga Colt Nichols koji je noć zauzeo treće mjesto. Ovaj popis na Istočnoj obali možda je jedno od najuzbudljivijih sezona u posljednjem sjećanju i svi smo za to, jer nema ništa loše u nekim dobrim utrkama.