Bilo je moguće čistiti kroz prvi krug dok smo ostali čisti, kao što Mike Brown (3) demonstrira u klasi Over-30 Pro. Everone startf Mike i Brett Metcalfe (24) i nose smeđu opremu.

Ali čak i jahači u nižim razredima mogu izaći pjenušavo bijele boje, kao što pokazuje Josh Fout. Ključ? Rupa.

Brett Metcalfe.

Doug Dubach je sada g. 26.

Doug Henry.

Na postolju je moglo biti svjetlo, ali nevjerojatno je teško kada se zakopa u blato.

Benny Breck u jeku jutarnje kiše. Trajalo je samo prvih 5 mjeseci, ali je na tim trkama izazvalo pustoš na vozačima.

John Grewe bio je igrač u utrkama Over-40 i Over-50 Pro i pobijedio je sa petom i četvrtom.

Arhivali Kurt Nicoll i Doug Dubach rukuju se nakon svog žestokog Over-50 Pro Championship-a. Nemaju nijednu utrku koja se ne bori.

Robert Reisinger.

Dennis Stapleton ugostio je 12 jahača iz Brazila i Ekvadora. Dennis se izliječio od operacije gležnja.

Arik Swan igra se brzo i labavo s vlažnom prljavštinom Glen Helen.

Kevin Foley i Keith Bowen ponovno žive u 80-ima.

Donnie Hansen.

Ron Lechien zasukao je rukave i krenuo na posao.

Chandler Sato idolizira Dannyja "Magoo" Chandlera, ali nije isto sada kad se Sato vozi Yamahom.

Mike Sleeter bio je svjetski prvak u Vetu 2016., ali kruna je 2017. prešla na Brett Metcalfe.

Malcolm Smith osvojio je nagradu za životno djelo Edison Dye.

Frank Thomason, direktor utrke.

Lars Larsson.

Ovo je varanje.

David Bailey

Kliknite na slike za veći prikaz

brett metcalfeSvjetsko prvenstvo u motokrosu u veteriniDavid Baieyglen helenHusqvarnamike smeđemotovrossSVJETSKO VETETO