SVJETSKO PRVENSTVO MOTOKROSSA PRVENSTVA JOHN BASHERA FOTO GALERIJA

Mike Sleeter, Travis Preston i Roman Jelen slave svoje postolje na World Vetu 2013. godine.

Roman Jelen doletio je iz Slovenije na utrku klase Over-30 Pro. Na startnoj liniji pridružili su mu se vozači iz Britanije, Malezije, Francuske, Danske i Belgije.

Kad je Doug Dubach u subotu pobijedio u klasi Over-40 Pro, bilo je očito da će u nedjelju osvojiti i klasu Over-50 Pro. Ova rupa bila je dokaz njegove dominacije. Willy Musgrave i Pete DeGraaf teško su se utrkivali kako bi se popeli na postolje preko 50 godina, ali utrkivali su se međusobno, a ne Dubach.

Glen Helen ne prestaje oduševljavati trkače koliko različitih kombinacija trkališta mogu povezati. Za razliku od većine nacionalnih ili Grand Prix staza na svijetu, Glen Helen pravi potpuno novu i potpuno jedinstvenu stazu za svaki veći događaj. Ovogodišnja staza World Vet imala je nekoliko novih bora, ali uvijek je definirana brdima i neravninama.

Ovo je zaduženje Lagane brigade. Uz Dennisa Stapletona (184), Tonyja Amaradioa (130), Travisa Prestona (11), Mikea Sleetera (111) i Jamesa Robinsona (102) koji su većinom zveckali sabljom.

Talladega Glena Helena na prvom okretu stvar je ljepote. Zbog svoje veličine, strmine i širine, može primiti onoliko vozača koliko možete zabiti u njemu brzinom od 60 km / h. Travis Preston (11) izbjegava promet prolazeći prvi kroz Talladegu.

Doug Dubach imao je solidnu karijeru kao AMA Pro, koja je uključivala AMA Supercross pobjedu, ali njegovo najveće pravo na slavu uslijedilo je nakon što se povukao iz AMA Pro utrka i počeo utrkivati ​​Vet utrke. Dubach je osvojio nevjerojatna 22 naslova u tri različite dobne podjele.

Travis Preston uputio je obavijest da će pobijediti ovogodišnju World Vet kad je desetkovao teren tjedan dana prije na REM utrci za zagrijavanje. Travis je Yamahin službeni testni vozač na YZ450F i on ga je pozvao.

Mike Sleeter je KTM-ov interni testni vozač i u prošlosti se toliko približio pobjedi u prvenstvu preko 30 godina, ali ga uvijek osujeti dolazak na scenu nekoga kome vatra ima oči. Ove godine Sleeter je završio drugi nakon potpuno predanog Travisa Prestona.

doug dubachglen helenmotocrosstravis prestonsvjetsko veterinarsko prvenstvo u motokrosu