SOUTHWICK NACIONALNI MOTOCROSS RECAP: HAMPSHIRE BACA JEDAN DUG ... TRI PUTA

Ovogodišnji motokros Southwick National bio je ispunjen sudarima, najviše ih je zbrajao RJ Hampshire, ali većina prednjih trkača ga je ubacila iz dobre mjere. Dylan Ferrandis pobijedio je u klasi 450 s 1-3 dana - što je istaknuto činjenicom da mu se motor pušio ili parao, sve dok mu mehaničari na dasci nisu rekli: "Bez kvačila". Nakon toga motor se samostalno ohladio i vozio je brzim, ali smirenim tempom kako bi u drugom motocu stigao na treće mjesto. EliTomac je osvojio drugi 450 moto, ali osmi u moto, donio mu je 8 bodova od prvog mjesta. Eli je stekao dosta terena od njegovih užasnih nastupa na početku sezone i sada je ukupno treći.

U međuvremenu smo u klasi 250 imali petog različitog pobjednika u isto toliko utrka. Prošlotjedni pobjednik 250, RJ Hampshire bio je najbrži vozač 250 u Southwicku, ali jednom kad je počeo padati nije mogao stati. Držao se četvrti u ukupnom poretku s 2-6 dana, ali moglo je biti i puno bolje. Hunter Lawrence odnio je 250 pobjeda rezultatom 1-1 nad Jo Shimodom (3-4) i Justinom Cooperom (6-2). Jett Lawrence bio je šesti s 9-3 dana, ali zadržao je na crvenoj ploči 3 boda.

2021. Southwick Nationalama državno prvenstvo u motokrosuDylan FerrandisJett LawrencemotocrossMXmxarj Hampshire