Fotografije Daryl Ecklund Spencer Owens

Dean Wilson imao je sudar u kvalifikacijama što mu je izravnalo loše rame zbog čega je povrijedio leđa u otvaranju. Ustao je i dotaknuo ostatak noćnog izlaska.

Mitchell Harrison snažno je udario o zemlju. Ponovno je prepričavao, ali nije izgledao isto cijelu noć.

Noćni show bio bi potpuno drugačiji od onoga na što su fanovi navikli. Prije nego što je započela noćna emisija, imali su LCQ-ove za 250 i 450 klase i uzimali su samo 4 vozača iz svakog razreda za prelazak u glavni. Justin Hoeft pobijedio je u klasi 250. Čak i nakon grubog odlaska u praksi!

450 LCQ donio je neka velika imena. Samo će se četiri najbolja plasirati u noćnu emisiju na utrci tri glavna događaja. Srećom, miljenik navijača Chad Reed osvojio je 450 LCQ čineći rez. Vozač krajnje lijevo (Matt Bisceglia) dobio je 5. mjesto i nije mogao sudjelovati u noćnom programu. .

Nakon što su sve ispričane kvalifikacije, došlo je vrijeme da se noćni program otvori u 7 sati.

Čudovište djevojka Ashley Wilke bio je opremljen bacačem plamena za ceremonije otvaranja.

Ken Roczen ušao je na stadion Angels tijekom ceremonije otvaranja u vrlo isti zupčanik kojim se srušio i slomio ruku prošle godine. Već viđeno.

Justin Barcia svoju ceremoniju otvaranja često započinje kotačićem.

Format noći razlikovao se od bilo kojeg drugog. Uz tri glavna događaja i za klase 250 i 450. Bilo je zanimljivo vidjeti teške udarce na svakom padu vrata. Gore je predstavljen Christian Craig dok sjedi u inscenaciji.

Nakon nekog vremena, došlo je vrijeme za podizanje zavještene ploče od 30 sekundi.

A zvijezde klase 250 krenule su na prvi glavni turnir, Joey Savatgy je stigao do prvog kuta ispred.

Joey Savatgy vodi od početka do kraja u prvom glavnom događaju.

Christian Craig je pao na drugom mjestu.

A Mitchell Oldenberg zauzeo je 3. mjesto.

Chad Reed razgovara o stvarima sa šefom posade i suprugom Ellie Reed prije nego što započne svoj prvi glavni.

Mehaničari osiguravaju da su vrata njihovih vozača potpuno pripremljena i spremna za polazak.

Bilo je sjajno vidjeti Deana Wilsona kako se vraća trkama.

Odmah iza šišmiša dogodio se ovaj masovni kaos nakon dva okreta u prvom 450 glavni.

Broc Tickle bio je jedan od jahača koji se uhvatio u gomili. Zapeo se na krug od vođa.

Ta se bitka spustila na žicu za 3. god. Na kraju bi Blake Baggett ukrao položaj Westonu Peicku.

Justin Brayton prešao je liniju u 2. mjestu.

Cole Seely besprijekorno je vozio od početka do cilja kako bi osvojio prvih 450 glavnih dok je odlazio.

Kao i većina utrka uživo u Supercrossu, KTM Juniors zauzimaju pozornicu otprilike na pola noći. U Anheimu 2, višestrukom pobjedniku Loretta Lynn, Seth Dennis pobijedio je u KTM Junior Supercross izazovu.

Nažalost, za neke mlade jahače bila je teška noć.

Pomoćnik menadžera tima za Monster Energy Star Racing Yamahu Wil Hahn provjeravao je svoje sportaše prije drugog 250 glavnih događaja.

Odmah do vrata, činilo se da Adam Ciancirulo pokušava neku novu tehniku ​​startanja?

Za razliku od prvih 250 glavnih događaja, Shane McElrath skočio je ravno u rano vodstvo i uzeo pobjedu. Iza njega su slijedili Joey Savatgy (2.) i Christian Craig (3.).

Voditelj aktualnih bodova Aaron Plessinger prešao je crtu u četvrtoj.

Slavni glumac i strastveni navijač Supercrossa, Dax Shepard bio je prisutan.

Mehaničar Josha Granta, Travis Parry, čeka ispod stadiona da se postroji za drugi 450 glavnih.

Početak drugog 450 glavnih događaja. Eli Tomac je zgrabio rupa.

Eli Tomac izjavio je izlazak s grubih prvih 450 glavnih plasmana na 5. mjesto. Tomac je napravio solidan skok i ugrabio pobjedu u glavnom 2. Ali, Cole Seely mu nije dopustio da pobjegne dok je držao 2. poziciju.

Mehaničar Justina Barcia Shawn Bell dao mu je vrijeme u krilu dok je sjedio u 10. na drugom krugu.

Jason "El Hombre" Anderson zabio je 3. mjesto.

Za rasprodanu gomilu divovska pereca bila je izbor.

Adam Cianciarulo čeka iza kapije konačnih 250 glavnih večeri.

Aaron Plessinger i STAR Racing mehaničar Nathan Pierson.

Dječaci su bili spremni za početak trećeg glavnog događaja.

Chase Sexton je odmah pred vodstvom palice i poveo je s tri kruga do kraja. Joey Savatgy i Adam Cianciarulo prošli su Chasea, podižući ga na treće mjesto. Chase je uspio ukupno 8. u "Triple Crown".

Vođa bodova, Aaron Plessinger borio se u Anaheimu 2. Zauzeo je 6. mjesto i izgubio od zavještene crvene ploče Joeyu Savatgyu i Shaneu Mcelrathu koji su sada vezani sa 68 bodova.

Justin Hill teško je branio 250 zapadno prvenstvo. U Anaheimu je ukupno zauzeo 10. mjesto.

Mehaničari su divljali dok su njihovi jahači pokušavali zabiti položaje.

Najmanje je bilo blisko. No, Joey Savatgy bio je ukupni pobjednik te večeri s 1-2-1.

Istaknuti je frustrirani Adam Cianciarulo. Bio je to dug dan za AC, posebno nakon njegova veliki pad u praksi.

250 ukupnih postolja: Joey Savatgy (1.), Shane McElrath (2.) i Christian Craig (3.) - Pogledajte 250 rezultata Anaheim 2 Supercrossa.

Početak finalnog 450 Supercross glavnih događaja.

Pred vratima je bio Eli Tomac s ranim vodstvom.

Ali Jason Anderson imao je druge planove. Otvorio je ovaj upitni potez Eli za vodstvo.

Iako ga je Dean Wilson pokušao zaoštriti tijekom noćne emisije, u posljednjoj je utrci oslobodio nogu i nazvao je da prekida noć.

Vraćajući se sa svoga sudar u Houstonu je prošao Marvin Musquin i zauzeo 13. mjesto ukupno, čak i nakon što je povukao stazu tijekom posljednja 4 kruga.

Drugi vozač u autobusu za borbu bio je Cooper Webb. Našao se 11. u finalu glavnih, a 10. u "Trostrukoj kruni". Cooper je kočio i provjerio svoje suigrač Justin Barcia u posljednjoj glavnoj postavi Justina. Jahte tvornice Yamaha bile su vidike.

Nakon što je Jason Anderson prošao Eli u petom krugu, Jason je vodio ostatak utrke i nastavio osvajati treći i posljednji glavni krug. Iako je Jason 7-3-1 bio dovoljno dobar samo za 3. noć.

Cole Seely završio bi frustrirajuće 5. mjesto u trećem glavnom meču, ali završio je na 2. mjestu na ukupnom postolju.

450 ukupnih rezultata: Eli Tomac (1.), Cole Seely (2.) i Jason Anderson (3.).

22. Ben Lamay – 21-22-20

450 POLOŽAJA SUPERCROSSNIH BODOVA (3 OD 17 KOLA)

22. Justin Hoeft-22-22-22

250 POLOŽAJA SUPERCROSSNIH BODOVA (3 OD 17 KOLA)