GLEDAJTE DAYTONA SUPERCROSS 2022 EAST MAIN 250. ZA MANJE 2 MINUTE

Jett Lawrence je imao tako veliku prednost da je prešao preko ciljne linije i zamijenio bijelu zastavu za dame. Jahao je sporim tempom sve dok nije vidio radnika na stazi kako mu je mahnuo da krene. Jett je izgubio 2 sekunde svoje prednosti od 4 sekunde, ali se nasmijao kako mu je mozak blijedio na podiju. Prava utrka bila je iza Jetta jer su Stilez Robertson, Cameron McAdoo, Pierce Brown, Enzo Lopes i RJ Hampshire mijenjali mjesta i pogreške tijekom cijele 250 East main. Stilez (izgovara se “Styles”) osvojio je drugu stepenicu na postolju jer je prošlotjedni pobjednik, Cameron McAdoo, borio zubima i noktima za treći ukupno. Sljedeće subote, bitka 250 East nastavit će se na Ford Fieldu u Detroitu.