GENEVA SUPERCROSS: BRAYTON DOBITA NOĆ DVA DO NIPA DAVALOSA U 3-1 I 1-3 TIE (Ažurirano)

2019. GENEVA SUPERCROSS NOĆ JEDNOG VIDEO REPLAYA: DAVALOS TEKUĆA POBJEDA BARCIJE I BRAYTONA

Na iznenađenje mnogih, Martin Davalos izašao je zamahujući i izborio svoje polufinale, dvostruki pehar i 450 klasu SX1 Main Event prve večeri utrke u Ženevi, Switzlerland na Monster Energy Supercrossu. Video iznad prikazan je UŽIVO. Dok video ne bude arhiviran, morat ćete se pomicati unatrag da biste pronašli 450 glavnih događaja. Video ispod prikazuje prvu polovicu noćne emisije u Ženevi.

Justin Barcia je završio na drugom mjestu, Justin Brayton treći, Justin Hill četvrti, Malcolm Stewart peti, a Vince Friese šesti u glavnom događaju. Još će se trka doći u Švicarsku, a momci će se ponovno postrojiti za još jedan pogodak na postolju. Nedavno je najavljeno da će se Martin Davalos voziti pod šatorom Tedder Racing KTM tijekom serije Monster Energy Supercross 2020. godine. Ali s Marvin Musquin izlazi za sezonu i Martin Davalos pokazuju da je u stanju pobijediti vrhunske jahače na 450, možda bi bio dobar vozač? Samo će vrijeme pokazati.

GENEVA SUPERCROSS PETAK PREGLED VIDEO DIO 1.

ŽENEVA SUPERKROZ NOĆ DVA I UKUPNO

Justin Brayton uspio je zadržati svoj neslužbeni naslov kao gospodar izvansezonskih Supercross utrka pobijedivši dvije večeri u Ženevi. Brayton, koji je upravo osvojio australsko prvenstvo u Supercrossu, dobio je ukupno Ženevu s 3-1, dok je Martin Davalos, koji je osvojio prvu noć, završio treći u drugu noć. Davalos je vodio kad je pao. Rezultat Martina Davalosa od 1-3 bio je dovoljno dobar za ukupno drugo mjesto. Justin Barcia za vikend je prošao 2-2 za ukupno treće mjesto. Malcolm Stewart četvrti u noći dvije i peti u noći jedan mu je dao četvrti za vikend. Amerikanci su zauzeli prva četiri mjesta s francuskim vozačem Cedricom Soubeyrasom koji je zauzeo peto mjesto sa 4-5 vikenda.

2019. GENEVA SUPERCROSS NOĆ DVA VIDEO PRIJAVA: BRAYTON TEKUĆA POBJEDA