MARVIN MUSQUIN TREĆI PUT OSVOJIO PARIZ SUPERCROSS—KYLE PETERS ODNOSI 250 POBJEDA

Marvin Musquin ima KTM ugovor za 2022. samo za AMA Supercross, ali ako bude vruć na kraju Supercross serije, mogli bismo ga vidjeti na nacionalnom prvenstvu.

Po treći put u povijesti pariškog Supercrossa, Marvin Musquin je kralj Pariza jer je pobijedio na natjecanju pred 20000 2016 navijača koji prisustvuju događaju u Paris la Defense Areni. Navijači slave svoje heroje i unose entuzijazam cijeli dan, nakon što su propustili događaj prošle godine. Marvin Musquin bio je nepobjediv u Parizu! Bio je najbrži vozač tijekom Superpole sessiona i dominirao je u sve tri Supercross utrke kako bi ostvario svoju treću pobjedu u Parizu nakon pobjeda 2017. i XNUMX. godine.

Justin Brayton puca u jedan od tri glavna 450 s Marvinom Musquinom (25) i Tonyjem Cairolijem (222) iznutra i Chadom Reedom (22) i Gregoryjem Arandom (20) izvana.

Iza njega vodila se velika borba za drugu poziciju između Cedrica Soubeyrasa i Justina Braytona; obojica su bili tijesni u bodovima prije posljednje utrke, jer je Justin imao 2-3, a Cedric 3-2. Opet se bore tijekom cijele utrke u trećoj utrci, a dvoboj je bio u korist Cedrica jer je Justin pogriješio u zadnjem krugu; na četvrtoj poziciji Antonio Cairoli uhvatio je Justina i prošao ga, da bi svoju Pro karijeru završio na podiju! Musquin, Soubeyras i Brayton, ovo je SX1 podij ovog 38. izdanja; nažalost Romain Febvre imao je veliki pad tijekom druge utrke, dok je bio na drugoj poziciji.

Marvin Musquin (25) trči dok Romain Febvre nosi sa staze na nosilima.

VIDEO KRASA FEBVRE

Podij 450 — Musquin (u sredini), Soubeyras (lijevo) i Brayton (desno).

U klasi 250 Amerikanac Kyle Peters također je osvojio trostruku pobjedu; on je novi princ od Pariza. U svom prvom Supercrossu, Maxime Renaux pokazuje koliko može biti dobar s drugim ukupnim brojem; treći je bio Kevin Moranz.

PARIZ SUPERCROSS: REZULTATI KLASA 450

Kyle Peters je napravio karijeru pobjeđujući na američkim Arenacross utrkama, pa mu je maleni pariški raspored bio savršen za njega u klasi 250.

Novopečeni svjetski prvak 250 Maxime Renaux (959) i ukupno drugo mjesto u utrci 250 Paris.

PARIZ SUPERCROSS: REZULTATI KLASA 250