MXA VIDEO: COTY SCHOCK RAZARAVA YAMAHA YZ125 DVOTAKTNI ŠIROKO OTVORENI

MXA VIDEO: COTY SCHOCK RASPIRA YAMAHA YZ125 DVOTAKTNI ŠIROKO OTVORENI

Coty Schock para svoju dvotaktnu Yamahu YZ125 oko ClubMX Training Facility u Južnoj Karolini. Coty je gradio ovaj motocikl između utrka tijekom posljednjih nekoliko tjedana, a proveo je dan u utorak prije finala Salt Lake City Supercrossa vozeći ga i snimajući s nama. Ovo je bila čista i jednostavna konstrukcija. Ova Yamaha YZ2024 iz 125. ima FMF cijev i prigušivač, Boyesen Rad ventil, Phathead glavu, Dubya kotače, Luxon trostruke stezaljke, KYB ovjes (s prednjim dijelom YZ250F) i više.

Coty Schock je izgubio vožnju tijekom sezone prošle godine iu zadnji tren ga je pokupio FXR/Muc-Off/ClubMX Yamaha tim za Supercross u diviziji 250 East. Njegova sezona nije bila ništa manje nego impresivna. Završio je četvrti na otvaranju, pobijedio je u Heat utrci u Birminghamu, a zatim je slomio ključnu kost nakon što je izvađen na Glavnom događaju te večeri, dobio ga je u ponedjeljak ujutro i utrkivao se sljedeće subote kako bi ostao u bodovama. Ušao je u finale Salt Lake City Supercrossa 2024. s izjednačenim trećim mjestom u bodovima i to osigurao, čime je ClubMX osvojio pobjedničko postolje u 250SX prvenstvu istočne obale.