RAW VIDEO HUSKY TC112 KOJI JE BIO ŠESTO U 6 SVJETSKOG DVOJNOG PRVENSTVA

Motocross Action trebao je testirati tvornički izgrađen 2019. Husqvarna Super Mini 112cc trkački bicikl u Milestone MX-u. Evo potpuno RAW verzije Benjamina Gariba koji završava krugove bez glazbe, naracije ili intervjua. MXA je originalno testirao ovaj bicikl jer je iza sebe imao smiješnu priču. Svi smo vidjeli da su AMA profesionalci i nacionalni prvaci nadigrani u vožnji lokalne utrke na XR80s pokušavajući pobijediti svoje prijatelje Vet Expert - i uspjeli. A trebamo se prisjetiti još u 2014. kada je Jeffrey Herlings posudio 85 za utrku u dobrotvornoj utrci i ugrizao butnu kost.

Pa, ovaj je sirovi video od bicikla koji je završio u rukama bivšeg AMA Pro i menadžera off-road tima Huskyja Tima Weiganda. Razgovarali su o utrkama utrke klase 125 Pro na Svjetskom dvotaktnom prvenstvu na Husqvarni TC112 SuperMini. Na zadanom terenu profesionalaca, Tim je završio na šestom mjestu. Nakon toga, MXA ga je trebala uzeti na punu probu - samo s jahačem odgovarajuće dobi.