2020 ANAHEIM 1 SUPERCROSS | 450 WYNIKÓW WYŚCIGÓW (AKTUALIZACJA)

450 start 2020 Anaheim 1 Supercross -3845

2020 ANAHEIM 1 SUPERCROSS | 450 GŁÓWNE WYNIKI WYŚCIGÓW

Jadę do was NA ŻYWO z 2020 Anaheim 1 Supercross, MXA jest na torze i dołach, robi zdjęcia i publikuje wyniki w prasie po zakończeniu każdego wyścigu. Sezon 2020 Monster Energy Supercross staje się dobry, ponieważ większość czołowych kierowców fabrycznych przybywa zdrowych i gotowych rzucić wyzwanie zwycięstwom. Sprawdzaj ponownie za pomocą MXA dla wyników LIVE z Anaheim 1, a także treści z dołów, toru, spaceru, dnia prasowego i konferencji prasowej. Sprawdź to, klikając poniższy link.

Kliknij tutaj, aby uzyskać 250 wyników wyścigu.

2020 ANAHEIM 1 SUPERCROSS | KOMPLETNY ZAKRES

450 GŁÓWNE WYNIKI WYŚCIGÓW

Justin Barcia 2020 Anaheim 1 Supercross -3101

Vince Friese chwycił dołek z Justinem Barcią drugim Justinem Braytonem Trzecim, a Hill czwartym. Justin Barcia szybko wykonał agresywny ruch na Friese, aby przejąć prowadzenie. Justin Brayton i Adam Cianciarulo przenieśli się na drugie i trzecie miejsce wkrótce potem. Cooper Webb i Ken Roczen walczyli w tę iz powrotem, podczas gdy Jason Anderson i Eli Tomac zakopali się na początku wyścigu. Justin Barcia wyglądał naprawdę dobrze na prowadzeniu, Adam Cianciarulo rzucił się na Braytona i łapał Barcię, ale Barica zaczął robić potrójne potrójne w sekcji rytmicznej, której nikt inny nie robił na początku wyścigu. Zostało 14 minut, Eli Tomac był dziewiąty, Cooper Webb czwarty, a Ken Roczen piąty. Justin Barcia popełnił błąd, pozostawiając dwanaście i pół minuty w wyścigu i zjechał z toru, co pozwoliło Adamowi uzyskać prowadzenie, a Barcia wrócił na drugie miejsce. W połowie drogi Adam Cianciarulo, Jason Anderson i Blake Baggett również zaczynają grać potrójnie. Na nieco ponad pięć minut Adam popełnił błąd w sekcji rytmicznej, a Justin Barcia mógł wrócić na prowadzenie. Po pewnym czasie nacisku na Roczen, Blake Baggett był w stanie zająć czwarte miejsce.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU LCQ

Chad Reed 2020 Anaheim 1 SupercrossChad Reed zajął drugie miejsce w LCQ i wystartuje w swoim 250. Main Event dziś wieczorem w Anaheim.

Zach Osborne, Chad Reed, Aaron Plessinger, Tyler Bowers, Benny Bloss i inni znaleźli się w 450 LCQ po tym, jak nie zakwalifikowali się w wyścigach gorąca. Zach Osborne chwycił dołek z tej samej bramki startowej, którą Michael Mosiman używał wcześniej w LCQ. Chad Reed był drugi wcześnie, podczas gdy Plessinger znalazł się poza pierwszą czwórką. Aaron i Tyler walczyli w tę iz powrotem, ale w końcu Plessinger zdołał sprawić, że podanie pozostało w miejscu ostatniego transferu. Zaskakujące, że Chad Reed zachował uczciwość Osborne, ponieważ się nie wycofał. Ryan Breece popełnił błąd i musiał podwoić potrójną wartość. To pozwoliło Bowersowi przejechać i zająć piąte miejsce, a następnie na ostatnim okrążeniu Kyle Cunningham zajął trzecie miejsce, ale Aaron Plessinger zmusił go do pomyłki, a Bowers i Plessinger byli w stanie uzyskać, dzięki czemu Cunningham zajął piąte miejsce, omijając Main Event przez jedna pozycja.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU CIEPŁA 2

Justin Barcia 2020 Anaheim 1 Supercross -3101Justin Barcia wygrywa drugi wyścig 450 w nocy.

Zach Osborne zdobył pierwsze miejsce w drugim wyścigu na 450 biegach, ale to Justin Barcia zdołał go wyprzedzić. Zach później miał dużą awarię w sekcji rytmicznej podczas biegu na drugim miejscu. Adam Cianciarulo został pochowany na starcie, ale wykonał sprytne ruchy, aby dostać się do pierwszej dziesiątki w pierwszych kilku rzutach rożnych. Minął swojego byłego rywala Coopera Webba, a później objechał Justin Hill. Natychmiast po minięciu Hill, Adam popełnił błąd w sekcji rytmicznej, Hill wstał obok niego i blok minął go w następnym rogu. Adam ponownie minął Webba, ale udało mu się wrócić na tor, by wyprzedzić Webba i Hilla i zająć drugie miejsce za Justinem Barcią.