MISTRZOSTWA NARODOWE AMA MOTOCROSS 2021: ZWYCIĘZCY, PUNKTY I CO DALEJ

Niektóre z wczesnych niespodzianek ostygły, podczas gdy niektórzy z zimnych łowców ryb z pierwszych kilku rund rozgrzali się. Czy dla takich zawodników jak Tomac, Sexton i Plessinger jest już za późno, by wnieść opłatę?

PUNKTY NARODOWE AMA W MISTRZOSTWACH AMA 2021 W TYGODNIU DO UNADILLA

Dylan Ferrandis opuścił serię MXGP, ponieważ postarzał się poza klasą 250 i nie chciał przenosić klasy 450, był to prawdopodobnie najlepszy ruch finansowy, jaki wykonał każdy zawodnik GP. Teraz jest pełnoprawną 450 gwiazdą.

Justin Barcia flirtował na trzecim miejscu z 450 punktami za Millville, ale Eli Tomac odebrał go z powrotem w Washougal, ale następne AMA National odbędzie się w rodzinnym stanie Barcii, Nowym Jorku. Czy uda mu się zdobyć trzecie miejsce przed domową publicznością na Unadilla 14 sierpnia?

10. Adam Cianciarulo (Kaw)… 147

Jeremy Martin (6) jest najbardziej zwycięskim kolarzem w zawodach narodowych AMA 2021 w 250 r., ale niestety Jeremy ma 61 punktów do pierwszego miejsca, a pozostało mu tylko 5 krajowych.

Jett Lawrence 2021 Fox Raceway National 1Opierając się na wściekłych fanach i czystej prędkości, można by pomyśleć, że Jett Lawrence wygrał wszystkie siedem 250 Nationals w tym sezonie zamiast tylko jednego, ale stał się bohaterem, który przyszedł z tyłu, aby ratować swoje złe starty i wypadki. Jett ma tylko 8 punktów na 250 punktów przewagi w Mistrzostwach Krajowych.

W SKRÓCIE ZWYCIĘZCY KRAJOWYCH ZWYCIĘZCÓW MOTOCROSSÓW AMA 2021

Chase Sexton (23) został czwartym innym kolarzem, który wygrał krajowy wyścig 450 w tym sezonie – są to Ferrandis, Roczen, Barcia i Sexton.

Justin Cooper wygrał drugą rundę w Kolorado, ale polegał na konsekwencji, aby wywalczyć sobie 250 punktów przewagi w Mistrzostwach Krajowych na pięć wyścigów przed końcem.