250 OGÓLNYCH WYNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH | ATLANTA SUPERCROSS 2021 1

250 WYNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH | ATLANTA SUPERCROSS 2021 1

Supercross w końcu powraca w sezonie 2021 po tym, jak zawodnicy mieli długą przerwę na rozprostowanie nóg, przetestowanie na zewnątrz lub, dla niektórych, kontynuowanie jazdy Supercross. Szczerze mówiąc, wydaje się, że minęło wieczność, odkąd widzieliśmy bardzo ekscytujące wyścigi motocyklowe w pomieszczeniach i wszyscy jesteśmy tu po to. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych rund, układ torów jest prezentowany w 13 rundzie sezonu 2021. Podobnie jak w przypadku Daytona, runda 13 odbędzie się w bramie stadionu NASCAR i będzie zawierała kilka przeszkód inspirowanych motocrossem, ale nadal utrzyma ducha Supercross jako głównego tematu wyścigu. Długie proste, zróżnicowane linie w sekcjach rytmicznych i to, co musi być ulubioną przeszkodą każdego rowerzysty, ale nie do końca, gigantyczna sekcja piaskowa. W klasie 250 mieliśmy wielu nowych zwycięzców w sezonie 2021, ale to Justin Cooper ostatecznie wygrałby dwie rundy i objął prowadzenie punktowe. Więc weź filiżankę kawy, napój energetyzujący, garść Five Hour Energys, ponieważ kwalifikacje rozpoczynają się wcześnie rano, o 9:00 czasu EST lub 6:00 czasu PST.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia Briana Converse

250 OGÓLNE WYNIKI KWALIFIKUJĄCE SIĘ

Obstawiaj, czy Justin Cooper ponownie będzie najszybszym kwalifikatorem?

Robbie Wageman wskoczył na czoło stawki w kwalifikacjach na czas, aby uzyskać przewagę, ale wkrótce potem przeszli Carson Mumford i Cameron McAdoo. Cameron McAdoo zajął pierwsze miejsce w pierwszej sesji kwalifikacyjnej, a Garrett Marchbanks zajął drugie miejsce. Kyle Peters pobiegł na trzecim miejscu, gdy jeźdźcy pokonywali dłuższą trasę Supercross. Czasy okrążeń były imponująco długie, obejmując obszar minut i 50 sekund. Chris Blose podskoczył do minuty i 44 sekund, a Seth Hammaker ledwo wyprzedził go z 1:43. Jednym z zawodników, którego spodziewaliśmy się być na czele całej sesji kwalifikacyjnej, był Justin Cooper, ale na mniej niż cztery minuty przed końcem Justin zajął 20. miejsce, ale jedno okrążenie później skoczył na drugie miejsce. Ponieważ tor był dłuższy, zauważyliśmy, że wielu zawodników potrzebowało więcej czasu, aby opanować trasę. Cameron McAdoo zanotował bardzo szybki czas okrążenia, siedząc z wynikiem 1: 39.1.

Druga sesja kwalifikacji czasowych została odwołana z powodu niesprzyjającej pogody. Czasy pierwszej sesji kwalifikacyjnej są brane pod uwagę jako ogólne.