250 OGÓLNYCH WYNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH | ATLANTA SUPERCROSS 2021 2

Supercross wraca do Atlanta Motor Speedway na drugą z trzech rund rozgrywanych obecnie w Georgii. W minioną sobotę tor był nękany zmieniającą się pogodą. Od suchego i zakurzonego toru wczesnym rankiem do śliskiego bałaganu przed startem wyścigów, zawodnicy musieli stać na palcach, aby podbić olbrzymią trasę. Teraz układ ścieżek w większości pozostaje taki sam, jednak rytm jest prawie zupełnie inny. A przy słoneczniejszej pogodzie na horyzoncie spodziewamy się bardziej zrównoważonych wyścigów. W poprzedniej rundzie to Cameron McAdoo w końcu pokonał passę Justina Coopera, utrzymując najszybszy czas okrążenia zarówno w kwalifikacjach, jak i podczas treningu. Mogło to być również spowodowane tym, że zawodnicy stracili drugą szansę na szybki czas okrążenia w drugiej sesji kwalifikacyjnej z powodu pogody. Ale to Nate Thrasher zwyciężył w pierwszej rundzie w Atlancie, po tym jak wielu jego przeciwników nadal popełniało błędy z lewej i prawej strony. Jak myślisz, kto będzie najszybszym kwalifikatorem w dywizji 250 West? Czy Justin Cooper odzyska tytuł najszybszego na torze, czy też inny zajmie jego miejsce? Dowiedz się poniżej, gdy relacjonujemy NA ŻYWO z Atlanta Motor Speedway 14. rundę sezonu Monster Energy Supercross 2021.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia: Travis Fant i Brian Converse

250 OGÓLNE WYNIKI KWALIFIKUJĄCE SIĘ

Konkurs zbliża się do 14. rundy.

Seth Hammaker złapał dziurę, a jego kolega z drużyny Cameron McAdoo i Justin Cooper podążali tuż za nim. Drugi czas kwalifikacji był już szybszy niż w pierwszej sesji kwalifikacyjnej z Cameronem McAdoo na czele. Pierce Brown mocno się rozbił podczas kolejki po sekcji krzyk. Justin Cooper uzyskał najszybszy czas okrążenia z dala od Camerona McAdoo, siadając na okrążeniu 1: 36.1. Hunter Lawrence wskoczył na trzecie miejsce, a Justin utrzymał najszybszy czas okrążenia dnia.

55 460 Michael Hicks 1:59.051

Seth jest tym, który lubi wychodzić z czołówki w kwalifikacjach, aby mieć wolną drogę do szybkiego czasu kwalifikacyjnego.

250 GRUPA A SESJA KWALIFIKUJĄCA 1 WYNIKI

Justin Cooper 2021 Atlanta Supercross 1-7369Justin Cooper ma czteropunktową przewagę nad Cameronem McAdoo. Pozostały tylko trzy wyścigi w 250 Mistrzostwach Regionu Zachodniego. (Pierwszy wyścig w Salt Lake City odbędzie się 250 na wschód).

Wystartowała pierwsza sesja kwalifikacyjna do klasy 250 grupy A i to Seth Hammaker był liderem, ale po kilku turach został wyprzedzony przez Huntera Lawrence'a. Czasy okrążeń oscylowały wokół minuty i 40 sekundy, a Stilez Roberston był na pierwszym miejscu po pierwszym okrążeniu. Cameron McAdoo ostatecznie przejął pozycję lidera od Stileza i zdobył czas 1: 41.1. Po czterech okrążeniach Cameron odciął kilka sekund od swojego czasu okrążenia, a Nate Thrasher zajął drugie miejsce. Jednak na minutę przed końcem Justin Cooper ponownie ustanowił najszybszy czas okrążenia, pokonując Camerona McAdoo o pół sekundy.

21 72 Coty Schock 1:44.643

Hunter Lawrence 2021 Atlanta Supercross 1-7084 Hunter Lawrence na swojej Hondzie HRC.

Garrett Marchbanks 2021 Atlanta Supercross 1-6959 Garrett Marchbanks zajął 14. miejsce w sobotnim wyścigu po tym, jak przez długi czas zajmował drugie miejsce i wypadł z zawrotu głowy. Marchbanks szybko wstał, ale jego elektryczny start nie odpalił od razu YZ250F i upadł. Dziś wieczorem szuka odkupienia.

Derek Drake 2021 Atlanta Supercross 1-7019Derek Drake to nowy członek zespołu BarX Suzuki. Wcześniej jeździł dla zespołu Troy Lee Designs Red Bull KTM, ale zmagał się z kontuzjami. Niestety złamana noga sprawiła, że ​​na początku tego sezonu odpadł z motocykla, ale zadebiutował na Suzuki w Atlancie w 2021 roku i zajął 1. miejsce w 21 Main Event.