250 CAŁKOWITYCH WYNIKÓW KWALIFIKACYJNYCH | 2021 WYSOKI PUNKT KRAJOWY

Po kolejnym tygodniu przerwy Motocross w końcu powraca na High Point Raceway w Mt. Morris, Pensylwania. Przerwy w weekendy podzieliły kilka pierwszych rund sezonu i będą kontynuowane w następny weekend, zanim 3 lipca udamy się do RedBud. W dywizji 250 to Justin Cooper poprowadził grupę na torze z najszybszym czasem okrążenia, co sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy zobaczymy te same wyniki przez cały sezon, podobnie jak w sezonie 2021 Supercross. Przewiń w dół, aby zobaczyć, gdzie Twoi ulubieni zawodnicy LiteS umieszczają się na boisku w trzeciej rundzie sezonu Pro Motocross 2021.

HIGH POINT NATIONAL 2021 PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia autorstwa Trevora Nelsona

250 WYNIKÓW DRUGIEJ SESJI KWALIFIKACYJNEJ

Hunter Lawrence przez większość czasu zajmował pierwsze miejsce w drugiej sesji kwalifikacyjnej.

Jo Shimoda wskoczył na szczyt drugiej sesji kwalifikacyjnej, ale nadal był 4 sekundy za poprzednim szybkim czasem okrążenia Justina Coopera w pierwszej sesji kwalifikacyjnej. Wtedy to bracia Lawrence szybko zdobyli dwie pierwsze pozycje w drugiej sesji. Hunter Lawrence pobiegł na pierwszym miejscu ze swoim młodszym bratem na drugim i Coltem Nicholsem na trzecim. Ostatecznie Rj Hampshire i Austin Forkner awansowali na trzecie i czwarte miejsce. Hunter był najszybszy w drugiej sesji, ale to Justin Cooper zajął pierwsze miejsce w ciągu dnia.

Poz. # IMIĘ NAJLEPSZY CZAS
1 32 Justin Cooper 2:01.738
2 41 Łowca Lawrence 2:02.022
3 24 R.Hampshire 2:02.025
4 18 Jett Lawrence 2:02.567
5 38 Austina Forknera 2:02.820
6 47 Jalek Swoll . , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , 2:02.924

250 WYNIKÓW PIERWSZEJ KWALIFIKUJĄCEJ SIĘ SESJI

Jalek Swoll szybko wywalczył drugi najszybszy czas w kwalifikacjach w pierwszej sesji, zanim został wyprzedzony przez starszego brata Lawrence'a, Huntera Lawrence'a.

W pierwszej sesji kwalifikacyjnej to młody Australijczyk Jett Lawrence był pierwszym najszybszym na torze High Point Raceway, a za nim Rj Hampshire. Na trzecim miejscu zajęli Jo Shimoda, a czwarte miejsce zajęli Justin Cooper. Justinowi Cooperowi nie zajęło dużo czasu, aby wjechać na samą górę, ponieważ 250 zawodników siedziało w zakresie 2 minut i 3 trzy sekundy. Wkrótce Rj Hampshire w połowie sesji kwalifikacyjnej wskoczył na pierwsze miejsce, a jego kolega z drużyny Jalek Swoll ścigał się na drugim miejscu, obaj z wynikiem 2:02.

Na trzy minuty przed końcem pierwszej sesji Hunter Lawrence awansował do drugiego najszybszego czasu okrążenia, pokonując Jalka Swolla. Pozostała niewiele ponad minuta, a Austin Forkner wkradł się na dwie minuty i dwie sekundy, zajmując trzecie miejsce. Justin Cooper, który w tym sezonie zajął bardzo dobre miejsce w kwalifikacjach, był widziany z powrotem na szóstym miejscu, ale jak zwykle wskoczył na sam szczyt z wynikiem 2:01 tuż przed zakończeniem sesji.