250 WYNIKÓW GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | ATLANTA SUPERCROSS 2021 2

250 West Division powraca na bramę Atlanta Motor Speedway na 14. rundę sezonu Monster Energy Supercross 2021. Masywny tor Supercross ma prawie takie same pasy, ale z zupełnie innym rytmem na całej długości, a teraz kierunek gigantycznego toru został odwrócony, zmierzając w przeciwnym kierunku niż sobotni wyścig. Tor jest również dużo bardziej suchy, w rzeczywistości wielu zawodników opisuje warunki jako bardzo gorące, jak na ich gust w porównaniu z poprzednią rundą. Ale bardziej kontrolowane warunki pogodowe zapewniają bliższe wyścigi i nie możemy się tego doczekać. Jak myślisz, kto wygra w Atlancie 2? Czy Justin Cooper utrzyma przewagę punktową nad resztą klasy, czy też zobaczymy kolejną niespodziankę wśród reszty klasy 250 i bardzo zaskakujących debiutantów? Przewiń w dół poniżej, gdy relacjonujemy NA ŻYWO z Atlanta Motor Speedway 14. rundę sezonu Monster Energy Supercross 2021 i drugą z trzech rund rozgrywanych w Hampton w stanie Georgia.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia: Brian Converse i Travis Fant

250 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ

Zachód słońca stworzył niesamowite oświetlenie w Gruzji.

250 Main Event wystartowało i to Nate Thrasher wykonał dziury, ale Justin Cooper przeszedł na prowadzenie. Na trzecim miejscu siedział Garrett Marchbanks, a na czwartym Hunter Lawrence. Cameron McAdoo miał jedną z najbardziej przerażających katastrof, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, kiedy szmatą uderzył w ścianę mostu i złapał stopę w kierownicę. Wyścig został oznaczony czerwoną flagą i Cameron ponownie stanął na bramce. Wyścig znów ruszył i to Cameron przejął prowadzenie, ale został wyparty przez Garretta Marchbanksa. Justin Cooper objął prowadzenie z Nate Thrasherem na drugim miejscu, a Marchbanks na trzecim. Cameron prowadził na czwartym miejscu bez tablicy rejestracyjnej i pogiętego motocykla, ale się nie poddał. Justin Cooper wyglądał niesamowicie gładko, prowadząc wyścig. Cameron zaczął podejmować próby na Marchbanks, ale Garrett nie zamierzał ułatwiać Camerona. Cameron ominął Marchbanks w sekcji piasku i ruszył w kierunku Nate thrasher. Na pół okrążenia Cameron był już obok Nate Thrashera. Pozostało 10 minut, a Justin Cooper miał już trzy i pół sekundy przewagi. Cameron przeleciał Nate'a przez okrzyki. Wracając na czwarte miejsce, Hunter Lawrence pokonał Garretta Marchbanksa. Na cztery minuty do końca przewaga Justina Coopera wzrosła do ponad siedmiu sekund. Hunter Lawrence zmniejszył lukę na Nate Thrasherze, zajmując trzecie miejsce i był tuż za kierowcą Star Yamahy na dwie minuty przed końcem. Hunter ominął Nate'a i zajął trzecie miejsce i zaczął wywierać presję na Camerona McAdoo i ostatecznie zajął pozycję. W tym momencie można było powiedzieć, że Cameronowi kończyła się energia, ale nadal utrzymywał się w wyścigu. Justin Cooper zwyciężył i wygrał Maine, a Hunter Lawrence zajął drugie miejsce, a bardzo wkurzony Cameron McAdoo zajął trzecie miejsce.

22 39 Carson Mumford
Instagram załaduje się w interfejsie użytkownika.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 2

Hunter Lawrence 2021_Atlanta2_Supercross-49Mimo że w Gruzji zachodzi słońce, pogoda jest gorąca, przez co szlak jest znacznie bardziej suchy.

Justin Cooper i Mitchell Harrison przekroczyli dziurę, ale to Mitchell Harrison wykonał ruch o pierwsze miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się Hunter Lawrence, a czwarty Coty Schock. Justin Cooper popełnił błąd, popychając go z powrotem na piąte miejsce i dając prowadzenie Mitchellowi Harrisonowi. Seth Hammaker podał Coty Schock, a Hunter Lawrence jako pierwszy. Seth podał Mitchell Harrison i ostatecznie Justin Cooper zaczął pukać do drzwi Mitchella. Seth Hammaker popełnił błąd i przypadkowo wbiegł wysoko w berm, tracąc prawie sześć pozycji. Próbując nadrobić zaległości, Seth Hammaker przebił się przez wrzaski. Teraz Justin Cooper zajął drugie miejsce, a Hunter Lawrence nadal prowadził wyścig. Hunter Lawrence bardzo blisko sprawdził przez okrzyki, ale uratował go, blokując Justina Coopera. Justin Cooper podał Hunterowi przez sekcję piasku i wygrał wyścig.

20 281 Cory Carsten

Justin Cooper dobrze wystartował, ale na pierwszym okrążeniu popełniłby błąd, cofając się na piąte miejsce.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 1

Najszybsi zakwalifikowani, Justin Cooper i Cameron McAdoo, byli znacznie szybsi niż pozostali zawodnicy, osiągając czasy okrążeń prawie dwie sekundy szybciej niż pozostali.

Pierwszy wyścig w klasie 250 wystartował i to Ty Masterpool złapał dziurę. Doszło do ogromnego pileupu i wkrótce Jalek Swoll i Cameron McAdoo wpadli do Ty. Cameron McAdoo i Jalek Swoll drag pokonali ostatnią prostą i to Cameron McAdoo przeszedł na prowadzenie. Chris Blose utrzymał się na trzecim miejscu, a Jace Owen na czwartym. Prowadzenie Camerona wzrosło do dwóch i pół sekundy na dwie minuty i dwa okrążenia. Cameron McAdoo wygrałby z ogromną przewagą, ponad 7 i pół sekundy przed drugim miejscem.