250 WYNIKÓW GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | 2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1

Klasa 250 ze Wschodniego Wybrzeża pojawiła się na stadionie Lucas Oil w Indianie w Indianapolis na czwartą rundę sezonu Monster Energy Supercross 2021. Po wolnym treningu nastąpiła znacząca zmiana na torze i zamiast wracać na start zaraz po rozpoczęciu wyścigu, załoga torowa zdecydowała, że ​​zawodnicy cofną się na samym początku startu, aby zapobiec wypadkom. gdyby doszło do pileupu w pierwszej turze. W kwalifikacjach widzieliśmy, jak obaj zawodnicy Star Yamaha osiągnęli najszybsze czasy okrążeń kwalifikacyjnych, aż 18 Jett Lawrence wjechało w drugą sesję kwalifikacyjną, aby uzyskać najszybszy czas okrążenia spośród 250. Debiutujący 250, Max Vohland, niestety, upadł zaraz po okrzykach i sesja kwalifikacyjna została zatrzymana z powodu flagi Czerwonego Krzyża. Jednak dwaj zawodnicy Star Yamahy nadal nie byli w stanie dogonić szybkiego okrążenia Australijczyka i Jett szedł dalej, aby mieć pierwszy wybór bramki. Jak myślisz, kto wyjdzie z czwartej rundy z przewagą punktów lub wygra? Przewiń w dół poniżej, aby dowiedzieć się, jak relacjonujemy NA ŻYWO z Indianapolis.

2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia Briana Converse

250 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ

Opakowanie 250 przesuwane po kolei.

Trwał główny turniej klasy 250 East i Colt Nichols wykonał holehot, a za nim jego kolega z drużyny, Christian Craig. Michael Mosiman utrzymał się na trzecim miejscu, tuż za nim uplasował się Mitchell Oldenburg. Jo Shimoda podał do Mitchella Oldenburga na czwarte miejsce iz powrotem w paczce. Jett nadal miał problemy po słabym starcie, zostawiając siebie na 12. miejscu. Pół okrążenia później Jett dogonił już dwie pozycje, ale nadal siedział 16 sekund za liderem. Pierwsza trójka wciąż się trzymała, Colt prowadził wyścig, a Jo Shimoda zajmował czwarte miejsce. Na 10 minut przed końcem, różnica między Coltem Nicholsem a Christianem Craigiem wzrosła, gdy Colt siedział prawie trzy sekundy przed swoim kolegą z drużyny. W tym momencie Jett dogonił już szóste miejsce i był sześć sekund za Oldenburgiem. Mitchell przegrał walkę z Jettem, ponieważ młody zawodnik zajął piąte miejsce w wyścigu. Pozostało 5 minut, a lider utknął w korku na okrążeniach, gdy powiewały niebieskie flagi. Wracając na trzecie i czwarte miejsce, walka o trzecie toczyła się pomiędzy Michaelem Mosimanem i Jo Shimodą, a Jett Lawrence spoglądał na tył Shimody. Trójka jeźdźców stawała się coraz ciaśniejsza, gdy Jett podał do Jo Shimody i Michaela Mosimana. Na minutę przed końcem, przewaga Colta wzrosła jeszcze bardziej z 8 sekundami nad Christianem Craigiem. Jett był wkrótce za Christianem Craigiem na ostatnim okrążeniu i ta dwójka zjechała z toru, gdy Christian Craig zablokował kierowcę Hondy. Colt wygrałby Main Event.

22 88 Logan Karnów

Jett powrócił do szaleństwa po słabym starcie w Main Evencie.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 1

Michael dał Jettowi posmakowanie własnego leku i po kolei przechylił 18 Jett, zabierając jego linię.

W drugim biegu Jett objął wczesne prowadzenie z 42 Michaelem Mosimanem tuż za nim. Kilka zakrętów później Jett wypadł z toru, gdy Michael prowadził go wysoko w zakręcie, powodując przewrócenie się Australijczyka. W Houston 3 Jett wpadł na kierowcę GasGas, powodując jego awarię. Jett cofnął się, ale wykonał wiele podań i awansował na trzecie miejsce, ale nadal siedział 12 sekund za liderem. Fleming zajął czwarte miejsce, a Joshua Varize na piątym. Trzydziestka Jo Shimody obecnie zajmuje szóste miejsce, tuż za nim jest Lane Shaw. Jett Lawrence zrobił imponującą poprawę i zajął drugie miejsce, ale nie dogonił 30 Michaela Mosimana, gdy warcaby poleciały.

20 116 Tj Albright

Jett bardzo imponująco powrócił do drugiego miejsca po przewrocie.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU CIEPŁA 1

Christian Craig uzyskał drugi najszybszy czas okrążenia w kategorii 250 w kwalifikacjach na czas.

Pierwszy bieg dobiegł końca i Mitchell Oldenburg wykonał dołek tuż przed Christianem Craigiem i Coltem Nicholsem. Josh Osby zajął drugie miejsce, a tuż za nim rój utalentowanych 250 zawodników. Mitchell Oldenburg nadal prowadził w wyścigu, ale 29 Christian Craig zajął miejsce, awansował na drugie miejsce i skierował wzrok na motocykl Muc-Off Honda. Colt Nichols awansował na czwarte miejsce za Osbym. Christian Craig wykonał czyste podanie na Oldenburgu i odebrał prowadzenie z 49 motocykla. Colt Nichols ostatecznie przeszedł do Josha Osby'ego i zajął drugie miejsce w wyścigu, a do ataku trafił Mitchell Oldenburg. Na półtorej minuty przed końcem Colt Nichols podał do Mitchella i zaczął zmniejszać stratę do Christiana Craiga. Mimo, że Mitchell stracił pozycję w wyścigu, nie poddał się łatwo i pozostał tuż za 64 Coltem Nicholsem. Luka zaczęła się zmniejszać między Christianem Craigiem i jego kolegą z drużyny, gdy Colt siedział zaledwie pół sekundy za liderem. Christian Craig wygrał pierwszy wyścig Heat tuż przed swoim kolegą z drużyny.