250 WYNIKI GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 2

Wyścigi w końcu wracają na stadion Camping World na ósmą rundę sezonu Supercross 2021, ale pierwszą rundę dla klasy 250 West Coast. Z niecierpliwością czekamy na to, kto zajmie miejsce na szczycie podium w klasie Zachodniego Wybrzeża, ponieważ pole jest wypełnione. Skąd wiemy, że pole 250 jest ułożone w stos? Ponieważ w przeciwieństwie do klasy ze Wschodniego Wybrzeża, istnieje grupa C, która musiała zakwalifikować się do wyścigów Heat Races, przez co szanse na ściganie się podczas nocnego pokazu są jeszcze trudniejsze. W drugiej rundzie obserwujemy skrajnie różne warunki na torze w porównaniu do poprzedniego weekendu. Tor jest suchy, kruchy i śliski, co oznacza, że ​​zawodnicy będą musieli być bardziej ostrożni podczas pokonywania przeszkód. W klasie 250 widzieliśmy już kilka przełomowych występów kilku 250 weteranów, a także wyjątkowe występy niektórych debiutantów podczas kwalifikacji. Zawodnicy tacy jak Justin Cooper i Jeremy Martin zdominowali kwalifikacje, podczas gdy debiutant Seth Hamakker, który zakwalifikował się w grupie B, zdobył w rzeczywistości drugi najszybszy czas okrążenia dnia. Więc na kogo stawiasz zakłady na klasę 250 West Coast? Dowiedz się poniżej, gdy relacjonujemy NA ŻYWO z Orlando na Florydzie pierwszy wyścig Supercross na zachodnim wybrzeżu.

2021 ORLANDO SUPERCROSS 2 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia: Travis Fant i Brian Converse

250 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ

Klasa 250 West zapowiada się bardzo ekscytująco.

Jace Owen i Justin Cooper szarżowali na przód z Cameronem McAdoo w miksie. Jeremy Martin, Stilez Roberston i kilku innych dostali w pierwszej turze pileup, pozostawiając czerwoną flagę do machania. Kolejna awaria pod koniec okrzyków z udziałem Alexa Martina zakończyła się uderzeniem członka Alpinestars Medical przez Camerona McAdoo. W pierwszej rundzie pileup Jeremy Martin nie zdołał dobić dubletu, który robili wszyscy inni, a Stilez wylądował na numerze 6. Obaj bracia Martin odpadli z wyścigu, a 250 Main zostało wznowione. Justin Cooper ponownie złapał holehota, a za nim ścigali Jordon Smith i Jalek Swoll. Jalek Swoll stracił ogromną ilość czasu w wyniku okrzyków, co pozwoliło Cameronowi McAdoo zniwelować lukę w zawodniku Factory Husqvarna. Kolejną turę później Cameron odniesie sukces na podaniu i zajmie czwarte miejsce. Wypadki jeszcze się nie skończyły, ponieważ Jordon Smith uderzył w ścianę skoku po okrzykach. Seth Hammaker spadł tuż przed metą i teraz zajął dziewiąte miejsce. Cameron McAdoo zajął teraz drugie miejsce, Jalek Swoll na trzecim, a Marchbanks na czwartym. Mitchell Harrison przeszedł przez kraty na jednym z nasypów. Chris Blose zajął piąte miejsce, a Hunter Lawrence walczył o swoje miejsce w wyścigu. Przewaga Justina Coopera wzrosła do ponad pięciu sekund na zawodniku Pro Circuit, Cameronie McAdoo. Hunter Lawrence i Chris Blose ścigali się przez okrzyki, ale Hunter Lawrence był pierwszy na turnie i zajmował piąte miejsce. Seth Hammaker podał do Jace'a Owena i teraz siedział na siódmym miejscu z siedmioma minutami przed końcem wyścigu. Marchbanks zajął trzecie miejsce na trzy minuty przed końcem. Jarrett Frye upadł i okazało się, że kabel mikrofonów leżących na podłodze zaplątał się w jego kierownicy. Płynna jazda Justina Coopera przeważyłaby dla kierowcy Star Yamaha, który wygrałby pierwszy Turniej Główny sezonu Zachodniego Wybrzeża.

Poz. # JEŹDZIEC
1 32 Justin Cooper
2 31 Cameron McDoo
3 48 Garrett Marchbanks
4 47 Jalek Swoll . , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,

POZYCJE PUNKTU SEZONOWEGO NA 2021 ROK PO OKRĄGU 8

Jordon Smith miał fantastyczny start, ale zakończył się spadkiem.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 2

Justin Cooper przystąpił do drugiego wyścigu z najszybszym czasem kwalifikacyjnym.

Drugi bieg wystartował i Hunter Lawrence złapał dziurkę, a Nate Thrasher mocno upadł w pierwszej turze. Jeremy Martin wkrótce podał na 41 i już zaczął formować prowadzenie w pozostałej części pola. Na trzecim miejscu uplasowali się Mitchell Harrison i Stilez Robertson na czwartej. Hunter Lawrence prawie przejechał dwa okrążenia, ale udało mu się go uratować. Okrzyki okazały się dość trudne dla zawodników z Zachodniego Wybrzeża, ponieważ Justin Cooper został złapany w przeszkodę. Na drugim miejscu rozegrała się czterokierunkowa walka o drugie miejsce pomiędzy Stilezem Robertsonem, Hunterem Lawrence, Justinem Cooperem i Michellem Harrisonem. Pomimo tego, że został w tyle w okrzykach, Justin Cooper wrócił na trzecie miejsce. Przewaga Jeremy'ego Martina wzrosła jeszcze bardziej do pięciu sekund przed walką na sekundę. Justin Cooper bezbłędnie podał Lawrence'owi i spojrzał na swojego kolegę z drużyny, ale było już za późno, ponieważ jego kolega z drużyny wygrał drugi bieg.

20 77 Jerry'ego Robina

Jeremy Martin wygrał drugi wyścig ciepła.

250 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 1

Seth Hammaker mógł startować w klasie grupy B podczas kwalifikacji, ale ustanowił drugi najszybszy czas kwalifikacyjny dnia na 250.

Pierwszy bieg sezonu 2021 wystartował dla zawodników z Zachodniego Wybrzeża, a 250 debiutant Seth Hammaker złapał holehot, a następnie jego koledzy z drużyny Cameron McAdoo i Jordon Smith. Trzech pasujących zawodników na trzech zawodach Pro Circuit Kawasakis objęło prowadzenie. Chris Blose z AJE Motorsports na pokładzie GasGas zajął czwarte miejsce, a za nim Jace Owen. Prowadzenie Setha wzrosło do drugiego w pierwszym biegu, ale popełnił błąd, gdy Cameron McAdoo przeszedł obok i objął prowadzenie. Na minutę przed końcem rozpoczyna się walka o pozycję transferową między Carsonem Mumfordem, Jarrettem Frye i Dilanem Schwartzem. Carson Mumford upadł, gdy Dilan Schwartz przeleciał blisko śliskiej nawierzchni. Chris Blose podał do trzeciego miejsca, a Jordon Smith wypadł poza tor, spadając na piąte miejsce. Cameron McAdoo wygrał pierwszy wyścig upałów, a debiutant Seth Hammaker wylądował na bardzo imponującym drugim miejscu.