450 OGÓLNE WYNIKI WYŚCIGU | 2020 SALT LAKE CITY SUPERCROSS ROUND 15

450 start 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-41

Runda 15 serii 2020 Monster Energy Supercross nadchodzi z Salt Lake City w stanie Utah po raz piąty z rzędu za dwa i pół tygodnia. Z pewnością przyzwyczailiśmy się do Supercross dwa razy w tygodniu. Nie jestem pewien, jak się z tym czują zawodnicy, ale z pewnością byłoby to dobre dla fanów. Skoro już o tym mowa, to może także Supercross w poniedziałek wieczorem. Być może wymagamy zbyt wiele, ale ostatnio wyścigi są tak intensywne. Cooper Webb i Eli Tomac przenieśli go na wyższy poziom. Często zdarza się, że najlepsi dwójka jeździ na piątym miejscu w głównym wydarzeniu (co miało miejsce dwie rundy temu podczas wyścigu błotnego). Eli Tomac ma 27 punktów przewagi, co sprawia, że ​​Webbowi trudno jest pokonać różnicę punktów. Jeśli jednak ktoś może to zrobić, będzie to Webb. Zobaczmy, jak dziś się trzęsie.

OKRĄŻENIE 15 | SUPERCROSS MIASTA SOLI | PEŁNE POKRYCIE

450 OGÓLNE WYNIKI GŁÓWNYCH ZDARZEŃ

Ken Roczen 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-24Ken Roczen wygrał główne wydarzenie 450.

Eli Tomac miał otwór, ale Cooper Webb wślizgnął się pod niego i pchnął go szeroko. Anderson był drugi, ale wylądował na trudnym bloku. Ken Roczen był drugi, a Osborne trzeci, a Tomac szósty na trzecim okrążeniu. Webb popełnił błąd i Roczen minął go na czwartym okrążeniu. Martin Davalos zajął czwarte miejsce i zszedł prosto z linii startu. Malcolm zajął trzecie miejsce, a Tomac śledził go obok Stewarta. Niedługo po tym, jak Tomac się przeprowadził, przeszedł na trzecie miejsce. Po dziesięciu minutach odliczenia Roczen miał trzy sekundy przewagi nad Webbem, a Tomac cztery sekundy za Webbem. Po dwóch okrążeniach Webb zaczął łapać Roczena, a Tomac zaczął spadać na trzecie miejsce. Ken Roczen wygrywa nawet z półpasiec!

450 WYNIKÓW CIEPŁA 2

Ken Roczen 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-15-75Ken Roczen wygrywa drugi wyścig w biegu 450.

Ken Roczen oddał strzał dołka z Malcolmem Stewertem na drugim miejscu, Tomac na trzecim, a Webb na czwartym. Anderson odebrał Webbowi miejsce czwarte. Blake Baggett rozbił się w okrzykach, popychając go do końca. Tomac wyprzedził Stewarta na szóstym okrążeniu na sekundę. Na dwa okrążenia Roczen miał półtora sekundy przewagi, a Tomac zanotował najszybszy czas okrążenia. Roczen wygrał, Tomac drugi, Stewart trzeci, Anderson czwarty, a Webb piąty.