450 WYNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH | LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2 (AKTUALIZACJA)

Zach Osborne 2020 Loretta Lynn National 2

450 WYNIKÓW KWALIFIKUJĄCYCH | 2020 LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2

Druga runda sezonu 2020 Pro Motocross jest już dostępna, a seria powraca do Tennessee na Loretta Lynn Pro Motocross National # 2. Po Washougal National został odwołanyhistoryczne ranczo Loretta Lynn Dude Ranch zdobyło kolejne miejsce na krajowej trasie AMA 2020. W ubiegłą sobotę zawodnicy Rockstar Husqvarna, Jason Anderson i Zach Osborne, wygrali pierwsze i drugie 450 wyścigów motocyklowych i stanęli na podium w klasyfikacji generalnej dnia, a Zach Osborne zdobył swoje pierwsze w historii zwycięstwo w klasyfikacji generalnej 450 National (tuż po swoim pierwszym 450 Supercrossie) Zwycięstwo Main Eventu w finale SLC), a jego kolega z drużyny Jason Anderson zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Obrońca mistrza Eli Tomac walczył w pierwszym wyścigu z 7. miejscem, ale był w stanie odbić się na moto dwa i wrócił do ultraszybkiego Eli Tomaca, którego wszyscy oczekiwali, i zajął drugie miejsce w wyścigu za Osborne. Wyniki Tomaca w moto 2-7 zapewniły mu trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wchodząc w ostatni weekend Loretty, większość ludzi martwiła się, jak amatorski tor ukształtuje się dla zawodowców, ale krytycy zostali uciszeni (przynajmniej na jeden weekend), gdy tor stał się nierówny i pełen kolein. Tor w ubiegły weekend został rozerwany głęboko, zanim w piątek padał silny deszcz, co oznaczało, że nie był gotowy na deszcz. Tor szybko zamienił się w błoto i ostatecznie w głębokie koleiny. W tym tygodniu mieliśmy jeszcze więcej deszczu, ale tor został uszczelniony (lub zapakowany), aby zminimalizować ilość wody, która wsiąka w brud.

2020 LORETTA LYNN PRO NATIONAL 2 | PEŁNE POKRYCIE

ZACH OSBORNE MA PROBLEMY Z ROWEREM

Zach Osborne 2020 Loretta Lynn National 2-2Zach Osborne obserwował swoich konkurentów, jak jego zespół starał się uruchomić swój motocykl.

Zach dojechał do linii startu na rowerze, który działał idealnie. Jednak gdy nadszedł czas, aby odpalić motocykl i wyjść na trening, jego Rockstar Husqvarna nie odpalił. Mechanik Zacha Dave Feeney i kilku innych mechaników Rockstar Husqvarna wypróbowali wiele różnych poprawek, zanim założyli nowy zbiornik paliwa. Motocykl zapala się z nowym zbiornikiem, który ma również nową pompę paliwa, więc zakładamy, że była to pompa paliwa, która zgasła w oryginalnym zbiorniku.

450 OGÓLNE WYNIKI KWALIFIKUJĄCE SIĘ

Narodowy Dzień Wyścigu 2020 Zach Osborne Loretty Lynn – 79Zach Osborne zakwalifikował się do 10. najszybszego miejsca po problemach z motocyklem, które spowodowały, że wystartował w 450 sesji grupy B.

32 711 ulica Tristana 2:10.039
33 269 Daltona farbiarza , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , 2:10.115

72 987 Ethan Chesnut. 3:08.673

Adam Cianciarulo_2020 Loretta Lynn Pro NationalAdam Cianciarulo zdobył drugi najszybszy czas w kwalifikacjach.

450 GRUPA A WYNIKI KWALIFIKUJĄCE SIĘ

Marvin Musquin_Loretta Lynn's National Race Day 2020 – 94Marvin Musquin był najszybszy w 450 sesji kwalifikacyjnej grupy A.

36 841 Jeffrey Walker 2:13.030

Przygotowanie gąsienic do spycharek błotnych_Loretta Lynn's National 2020 Press Day-70Na zawodach nr 2020 Loretta Lynn National w 2 roku jest błoto. Pierwsza sesja treningowa została odwołana, więc zawodnicy mają tylko jedną sesję na torze przed rozpoczęciem wyścigów.