450 WYNIKÓW GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 1 (AKTUALIZACJA)

450 WYNIKI GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 1

Po odwołaniu treningów z powodu ogromnej burzy, która spadła u wybrzeży Florydy, nie wyglądało to zbyt dobrze na siódmy wyścig w sezonie Monster Energy Supercross 2021. Jednak pojawiło się słońce i dzięki pomocy Dirt Wurx i ich plandek tor został uratowany dla kolarzy. Pierwsza runda kwalifikacji była trochę „głupkowata”, ale zanim nadeszła druga runda, brud zaczął się układać całkiem nieźle, dając kolarzom dość kompetentny tor do zakwalifikowania się. Zgodnie z oczekiwaniami w 450, czasy były nie tylko bliskie, ale dzieliły je milisekundy. Adam Cianciarulo zdołał uzyskać najszybszy czas kwalifikacyjny, a za nim Cooper Webb i Malcolm Stewart. Na 20. miejscu siedział Justin Brayton, zaledwie trzy sekundy wolniej od lidera, aby spojrzeć z perspektywy, jak blisko siebie znajdują się najlepsze klasy. Widzieliśmy również debiut Shane'a McElratha jadącego w Bullfrog Spas / MotoConcepts Honda, który również zakwalifikował się na szóstym miejscu, tuż przed Jasonem Andersonem. Jak myślisz, kto wygra pierwszą rundę w Orlando? Najprawdopodobniej Ken Roczen pozostanie w posiadaniu czerwonej tablicy, czy też Cooper Webb odbierze ją punktowemu liderowi? Skoro pole jest bliżej, po dodaniu kolejnego jeźdźca, twoje fantastyczne wybory będą trafne? Dowiedz się poniżej, gdy relacjonujemy NA ŻYWO z Orlando na Florydzie.

2021 ORLANDO SUPERCROSS 1 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia: Travis Fant i Brian Converse

450 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ

Brud na Florydzie wyglądał idealnie na Main Event.

Zach Osborne świetnie wystartował i poprowadził pierwszą klasę na torze Orlando 1. Justin Brayton zajął drugie miejsce, tuż za nim Ken Roczen. Cooper Webb zaczął bardzo agresywnie jechać z liderem punktowym Kenem Roczenem. Zach Osborne popełnił wielki błąd przez okrzyki i stracił prowadzenie na rzecz Justina Braytona i Kena Roczena, a ostatecznie Coopera Webba. Wkrótce Ken zapukał do drzwi Justina i jak sztuczka karciana Cooper Webb podał do Kena i Justina Braytona, zajmując pierwsze miejsce. Justin Barcia podał do zawodnika Muc-Off Hondy. Między pierwszym a trzecim miejscem wyścig był niezwykle zacięty, ponieważ Cooper utrzymał się na pierwszym miejscu. Na siedem minut przed końcem Ken kontynuował śledzenie Coopera, a Barcia zmniejszył dystans, a Osborne tuż za nim. Mistrz 2020, Eli Tomac, zajął piąte miejsce, a Jason Anderson na szóstym. Przewaga Coopera Webba wzrosła, gdy liderzy zaczęli napotykać ruch okrążeń. Justin Barcia miał ratunek nocy, kiedy spadł z roweru, przebiegł obok niego przez krzyki, a potem wskoczył z powrotem na siodło. Największa bitwa rozegrałaby się między kierowcą GasGas a Zachem Osborne'em. Justin Barcia zrobiłby znaczącą przewagę nad Zachem Osborne'em i walczył o trzecie miejsce. Gdy pozostały dwa okrążenia, walka o pierwsze miejsce trwała, gdy Ken podkradł się do lidera wyścigu, ale Cooper Webb wygrał wyścig.

22 14 Dylana Ferrandisa

Cooper Webb będzie ścigał się ciężko do mety przez Kena Roczena, ale wygrał Main Event.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 2

Justin Barcia stoczyłby kolejną bitwę między Vince'em Friese a sobą.

Ken Roczen rzucił się do przodu i złapał dziurkę. Drugie miejsce zajął Adam Cianciarulo, a trzecie Vince Friese. Jason Anderson, który ustanowił najszybszy czas okrążenia w pierwszej sesji kwalifikacyjnej, podał Friese na trzecie miejsce. W ciągu pierwszych trzech okrążeń liderzy już zaczęli jeździć na okrążeniach. Vince Friese i Justin Barcia walczyli o czwarte miejsce i ostatecznie Justin odniesie sukces i sprawdzi podanie. Jason Anderson zrobiłby bliskie podanie Cianciarulo o drugie miejsce. Ken Roczen wygrał drugi wyścig ciepła z kilkusekundową przewagą nad Jasonem Andersonem.

20 44 Tyler Bowers

Jason Anderson pokręcił się na torze w Orlando i zajął drugie miejsce w drugim Heat Race.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 1

To była inna zmiana tempa, gdy Cooper Webb biegnie blisko szczytu kwalifikacji, tak jak w zeszłym roku, numer 2 grał bezpiecznie w kwalifikacjach na czas, ale nie miał świetnego startu na początku pierwszego wyścigu.

Debiutant 450 Shane złapał dziurę w swoim pierwszym wyścigu 450. Eli Tomac był blisko 12, a Musquin był trzeci. Dwaj przywódcy byli bardzo blisko, ponieważ dzieliło ich tylko około stopy w niektórych odcinkach wyścigu. Ale Eli dałby radę Shane'owi po niesamowitym początku jego kariery 450. Eli Tomac wygrał wyścig, a Shane McElrath i Marvin Musquin wygrywali swój pierwszy wyścig w sezonie 2021.