450 WYNIKÓW GŁÓWNYCH WYDARZEŃ | 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1

450 WYNIKÓW WYŚCIGÓW | 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1

Sezon Monster Energy Supercross 2021 osiągnął ostateczne miejsce docelowe sezonu, zlokalizowane w Salt Lake City w stanie Utah. Mistrzostwa zbliżają się do końca, a Cooper Webb prowadzi w najwyższej klasie, a rywal Ken Roczen zajmuje drugie miejsce. Między dwoma zawodnikami z najwyższej półki jest 16-punktowa przerwa i mamy nadzieję, że w ostatnim wyścigu sezonu zobaczymy, kto zostanie mistrzem. W kwalifikacjach na czas widzieliśmy, jak Eli Tomac zdobył najszybszy czas kwalifikacyjny. Spodziewaliśmy się, że mistrz 2020 będzie dobrze radził sobie w warunkach zapewnionych przez Salt Lake City, ponieważ Eli ma duże doświadczenie w treningu na dużych wysokościach dzięki swoim poligonom w Kolorado. Cooper Webb również spisał się bardzo dobrze, lądując na drugim miejscu. Jesteśmy podekscytowani walką między najlepszymi zawodnikami w klasie 450 i trzymamy kciuki, że mistrzostwo sprowadza się do ostatniego wyścigu sezonu. Przewiń w dół poniżej, aby zobaczyć, co się stanie, gdy wyścigi się rozpoczną i bądź na bieżąco z Motocross Action, gdy będziemy raportować wszystkie relacje NA ŻYWO z Salt Lake City.

2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1 | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia Travis Fant

450 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ

Tor składał się głównie z jednej linii, więc ci, którzy znaleźli się na czele stawki, zgarnęli nagrody.

Ken Roczen był pierwszym na linii dołków w 450 Main Event, podczas gdy rywal Cooper Webb został pochowany w grupie. Joey Savatgy i Marvin Musquin ścigali drugie i trzecie miejsce, ale Joey Savatgy wymknął się, spowalniając paczkę. Jason Anderson i Coper Webb ścigali następnie na trzecim i czwartym miejscu, a Malcolm Stewart na piątym. Przewaga Kena Roczena urosła do prawie trzech sekund nad Marvinem Musquinem na 16 minut przed końcem. Pomimo paskudnego wypadku w kwalifikacjach, Chase Sexton również jechał dobrze, zajmując szóste miejsce. Malcolm znacznie przyspieszył dzięki okrzykom na Cooper Webb i już lapperzy zaczęli odgrywać rolę, a my nie byliśmy jeszcze w połowie wyścigu. Na dziewięć minut przed końcem Cooper Webb podał do Jasona Andersona.

Marvin zaczął wtedy zmniejszać dystans, a Ken przewrócił się przed okrzykami, spadając na piąte miejsce. Cooper Webb zaczął zmniejszać stratę przed Marvinem Musquinem, ale Marvin utrzymał swoją pozycję i nie pozwolił Cooperowi wygrać.

Dla Kena Roczena wszystko szło dobrze…

… Dopóki nie rozbił się przed okrzykami.

Duży błąd Kena Roczena przed okrzykami kosztował go kolejne zwycięstwo w wyścigu.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 2

Eli wygrałby drugi wyścig ciepła.

Eli Tomac prowadził w drugim Heat Race z Malcolmem Stewartem i Dylanem Ferrandisem na drugim i trzecim miejscu. Ken Roczen miał fatalny start, ale zdołał awansować na czwarte miejsce, siedząc pięć sekund za liderem. Ken Roczen okrążał Ferrandis, podczas gdy Malcolm Stewart podkręcił ogień za Eli Tomaciem. Eli wygrałby drugi wyścig ciepła.

19 976 Jozue Greco

Malcolm Stewart nie pozwolił Eli Tomacowi na chwilę wytchnienia.

450 WYNIKÓW WYŚCIGU HEAT 1

Cooper Webb złapał się dziury wraz ze swoim kolegą z drużyny, Marvinem Musquinem, który był drugi. Justin Barcia miał małą pigułkę, ale wyglądało na to, że jego kaloryfer został otwarty, wypluwając wszędzie płyn. Aaron Plessinger zajął trzecie miejsce, a Chase Seton zajął czwarte miejsce. W przeciwieństwie do 250-tych, wyścig był blisko, ale wybór linii był bardzo ograniczony, pozwalając tylko na jedną linię. Marvin Musquin przewrócił się i opuścił kilka pozycji. Chase ominął Aarona, ale Cooper odszedł z kolejną wygraną w Heat.