WIDEO MXA: COTY SCHOCK RIPS YAMAHA YZ125 DWUSTRONNY SZEROKO OTWARTY

Coty Schock rozrywa swoją dwusuwową Yamahę YZ125 w ośrodku szkoleniowym ClubMX w Południowej Karolinie. Coty budował ten rower pomiędzy wyścigami przez ostatnie kilka tygodni, a we wtorek przed finałem Salt Lake City Supercross spędził na nim jazdę i filmowanie z nami. To była czysta i prosta konstrukcja. Ta Yamaha YZ2024 125 ma rurę i tłumik FMF, zawór Boyesen Rad, głowicę Phathead, koła Dubya, potrójne zaciski Luxon, zawieszenie KYB (z przednim końcem YZ250F) i wiele więcej.

Coty Schock stracił jazdę poza sezonem w zeszłym roku i w ostatniej chwili został odebrany przez zespół FXR / Muc-Off / ClubMX Yamaha dla Supercross w dywizji 250 East. Jego sezon był po prostu imponujący. Na otwieraczu zajął czwarte miejsce, wygrał wyścig Heat w Birmingham, a następnie złamał obojczyk po tym, jak tego wieczoru odpadł w Main Event, dostał go w poniedziałek rano i ścigał się w następną sobotę, aby utrzymać się na punktach. Wszedł do finału Salt Lake City Supercross 2024 z remisem, zajmując trzecie miejsce pod względem punktów i zapewnił sobie to, dając ClubMX miejsce na podium w mistrzostwach 250SX East Coast Championship.