POZYCJE NARODOWE PUNKTU NARODOWEGO AMA MOTOCROSS 2021 PO OKRĄGŁU 3

W sezonie Pro Motocross 2021 wyścigi były po raz kolejny przypływem adrenaliny. W klasie 250 widzieliśmy Justina Coopera, który zdobył najszybszy czas okrążenia na torze, a Ken Roczen był najszybszym zawodnikiem klasy premium wśród 450. Padał deszcz, pogoda zmieniała się na każdym moto, a tłum oszalał. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, co się stało, gdy brama opadła i gdzie Twój ulubiony jeździec ląduje w pogoni za punktami.

HIGH POINT NATIONAL 2021 PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia autorstwa Chada Murraya i Trevora Nelsona

450 PUNKTÓW

Dylan Ferrandis jest Twoim nowym liderem punktowym w klasie Premier, prowadząc z trzypunktową przewagą nad Kenem Roczenem.

W pierwszym moto to Adam Cianciarulo zgarnął moto zwycięstwo. Dylan Ferrandis zająłby drugie miejsce, a Ken Roczen zająłby trzecie miejsce. Trudno opisać cały chaos i akcję, która nastąpiła w 450 moto, więc jeśli chcesz przeczytać o wszystkich absurdalnych akcjach, kliknij TUTAJ. W drugim moto widzieliśmy jedne z najbardziej szalonych bitew pomiędzy czołowymi zawodnikami, gdy czwórka czołówki wymieniała się miejscami i miała mnóstwo bliskich spraw. Jednak po tym, jak Eli zajął pierwsze miejsce, zostawił pozostałych w kurzu, podczas gdy Adam, Dylan i Ken wygrali. W końcu Dylan i Ken obeszli Adama i obaj zajęli drugie i trzecie miejsce. 2-2 dla Dylana Ferrandisa oznaczałoby ogólne zwycięstwo i nową czerwoną tabliczkę dla motocykla Yamaha.

29 314 Tyler Stepek 1

Jeśli przegapiłeś wyścigi, przynajmniej dostroić się do drugiego moto klasy 2 na Peacock. Bitwa pomiędzy Kenem Roczenem, Dylanem Ferrandisem i Adamem Cianciarulo trwała cały czas.

250 PUNKTÓW

Jett Lawrence zachowuje swoją czerwoną tabliczkę po konsekwentnej jeździe na obu motocyklach.

W klasie 250 widzieliśmy, jak Jalek Swoll wygrywa w klasyfikacji generalnej, wygrywając pierwszy moto i zajmując trzecie miejsce w drugim. Podczas gdy Justin Cooper mógł wygrać drugi moto, jego piąte miejsce zwaliłoby go na trzecie miejsce. Jett Lawrence konsekwentnie przez cały dzień porządkuje, ponieważ wielu innych zawodników jechało im nad głową i rozbijało się lub popełniało ogromne błędy. Jego czysta jazda opłaciła się, ponieważ zdobył drugi punkt w klasyfikacji generalnej, jadąc 2-3 i utrzymując czerwoną tablicę na Hondzie.