POZYCJE NARODOWE PUNKTU NARODOWEGO AMA MOTOCROSS 2021 PO OKRĄGŁU 4

RedBud jest zapakowany i chłopcze, co to jest kilka intensywnych motocykli. W obu klasach, 250 i 450, widzieliśmy bliskie bitwy, desperackie podania i mnóstwo wypadków. W końcu odeszliśmy od najbardziej patriotycznego wyścigu w całym Motocrossie z uśmiechem na twarzy, przeżywając w kółko wyścig o tym, jak bliskie były niektóre bitwy. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie wyląduje Twój ulubiony zawodnik w wyścigu na punkty 2021 Pro Motocross, przewiń w dół, aby się dowiedzieć.

2021 REDBUD KRAJOWY | PEŁNE POKRYCIE

Zdjęcia autorstwa Chada Murraya i Trevora Nelson

450 PUNKTÓW PO RUNDZIE 4 – 450 WYNIKÓW WYŚCIGÓW

2020 Redbud National 1Dylan jechał jak dzikus, mijając niektórych z najszybszych jeźdźców na świecie, nie odpuszczając.

450 motocykli było niesamowitych, widząc, że Dylan Ferrandis zwyciężył w klasyfikacji generalnej po zaciętych walkach z całą pierwszą dziesiątką, a zwłaszcza z Kenem Roczenem. Widzieliśmy, jak Aaron Plessinger i Eli Tomac walczyli o zwycięstwo, a zawodnicy tacy jak Chase Sexton i Christian Craig mieli stały występ. W moto 10 Dylan wygrał, ale to Eli Tomac wygrał w drugim moto. W klasyfikacji generalnej Dylan Ferrandis zajął drugie miejsce, Eli zajął drugie miejsce, a Aaron Plessinger zajął trzecie miejsce.

34 794 Bryce Backaus 1

Ken Roczen miał świetny start w drugim moto, wypadł ze swojego motocykla, ale udało mu się odzyskać sporo punktów.

250 PUNKTÓW PO RUNDZIE 4 – 250 WYNIKÓW WYŚCIGÓW

Po strasznym szczęściu w drugim moto, Jett wrócił na szóste miejsce z tyłu stawki i utrzymał prowadzenie punktowe.

Klasa 250 miała w ten weekend udział w intensywnych bitwach, ponieważ Rj Hampshire zwyciężył w klasyfikacji generalnej po wielu wypadkach w ciągu dnia. Justin Cooper zająłby drugie miejsce po przejściu 4-1. Jednym z jeźdźców, który nie miał dla siebie pracy, był Jett Lawrence. Młody kolarz wygrał pierwsze moto, ale dwa błędy w drugim moto przesunęłyby go poza 30. miejsce. Co ciekawe, Jett odłożył młotek i zaszarżował z powrotem na 6. miejsce, aby zdobyć trzecie miejsce.

1 18 Jett Lawrence 172
2 32 Justin Cooper 164
3 41 Łowca Lawrence 128
4 24 R.Hampshire 111
5 6 Jeremy Martin 108
6 47 Jalek Swoll . , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , 108