2019 OAKLAND SUPERCROSS | 250 GŁÓWNYCH WYNIKÓW ZDARZEŃ (AKTUALIZACJA)

Adam Cianciarulo jest pierwszym dwukrotnym zwycięzcą 2019 roku!

2019 OAKLAND SUPERCROSS | PEŁNE POKRYCIE

Sezon Monster Energy Supercross 2019 był ekscytujący dla klasy 250. Nie był to taki szok jak w klasie 450, ale wciąż mieliśmy trzech różnych zwycięzców w pierwszych trzech rundach, a Colt Nichols nadal prowadzi w 250 dywizji West pod względem punktów. Colt ma dwa punkty przewagi nad Shane'em McElrathem i siedem punktów nad swoim kolegą z zespołu Star Racing Yamaha, Dylanem Ferrandisem. MXA jest w Oakland, aby uchwycić akcję, sprawdzaj pełne wyniki z klasy 250 przez całą noc wyścigów.

Adam Cianciarulo chwycił dołek i poprowadził każde okrążenie 250 głównych wydarzeń tutaj w Oakland. Tor trochę się zepsuł, a whoops odegrał dziś ogromną rolę w wynikach. Dylan Ferrandis i Colt Nichols walczyli, a to Ferrandis zajął drugie miejsce z Nicholsem trzecim. Colt Nichols nadal ma przewagę punktową, a Adam Cianciarulo zajmuje teraz drugie miejsce, tylko trzy za Coltem.

Adam Cianciarulo wygrywa w Oakland!

Colt Nichols zajął trzecie miejsce i nadal utrzymuje przewagę punktową po czwartej rundzie.

Shane McElrath zajął czwarte miejsce.

Michael Mosiman jechał dobrze i zajął siódme miejsce przed swoim rodzinnym tłumem.

250 STANOWISK PUNKTOWYCH KLASY (OKRĄŻENIE 4 Z 10)

31 188 Gage Schehr

Colt Nichols ma przewagę punktową od pierwszej rundy i utrzymuje ją w piątej rundzie w San Diego.

Enzo Lopes był jeźdźcem, który pokonał 250 LCQ, ale po wypadku w pierwszym zakręcie jego rower był zbyt zgięty, aby kontynuować. Logan Karnow podał Thomasowi Do w okrzyki, aby wygrać i przenieść się do 250 głównego wydarzenia. Scott Champion i Chris Howell zajęli trzecie i czwarte miejsce i zajęli ostatnie dwa miejsca w głównym turnieju. Reszta będzie musiała spróbować ponownie w następny weekend w San Deigo.

22 67 Enzo Lopes

Pręty Enzo Lopesa były zbyt wygięte, aby kontynuować wyścig po awarii pierwszej tury.

Chris Howell zajął czwarte i ostatnie miejsce w głównym wydarzeniu tutaj w Oakland.

To był Rj Hampshire, który strzelił do dziury w wyścigu numer 250 w wyścigu numer dwa, ale po zejściu w piaszczystym zakręcie Dylan Ferrandis objął prowadzenie i wygrał wyścig. Kolega z drużyny Dylana, Colt Nichols, również wyglądał na solidnego i zajął drugie miejsce. Tor ma teraz dobrą wilgotność i koleiny zaczynają wychodzić!

20 767 Mason Wharton

Colt Nichols zajął drugie miejsce, tuż za kolegą z zespołu Yamaha w 250 biegu 2.

Adam Cianciarulo przyjechał z tyłu, aby zająć trzecie miejsce w 250 wyścigu numer dwa.

Rj Hampshire poprowadził kilka pierwszych okrążeń wyścigu ciepła, zanim zszedł do piaszczystego zakątka.

W pierwszych 250 wyścigach w pierwszej trójce znaleźli się Jimmy Decotis, Cameron McAdoo i Jacob Hayes. Shane McElrath miał awarię w pierwszej turze, ale walczył w grupie, aby ukończyć na szóstym miejscu.