250 OGÓLNYCH WYNIKÓW WYŚCIGÓW | LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2 (AKTUALIZACJA)

250 OGÓLNYCH WYNIKÓW WYŚCIGÓW | LORETTA LYNN 2 PRO MOTOCROSS NATIONAL

Mistrzostwa 2020 Pro Motocross powracają na Loretta Lynn National. Po trudnościach z organizacją imprezy w Washougal, MX Sports zdecydowało się na kolejny tydzień w The Ranch w Hurricane Mills w stanie Tennessee. Z powodu komplikacji pogodowych zawodnikom pozwolono tylko na jedną sesję kwalifikacyjną i to Star Yamaha Team oraz Jeremy Martin zajęli czołowe pozycje podczas kwalifikacji. Pierwsze miejsce zajął Dylan Ferrandis, a za nim Shane McElrath, Jeremy Martin, a na końcu Justin Cooper. Dylan i Shane pokonali krótkie czasy okrążeń w kwalifikacjach, pozostawiając Jeremy'ego Martina 1 sekundę za Dylanem. Oto jak klasa 250 poradziła sobie w trudnych warunkach na torze podczas drugiej rundy Mistrzostw AMA Pro Motocross 2020 na Ranczu Loretty Lynn.

2020 LORETTA LYNN PRO NARODOWA | PEŁNE POKRYCIE

250 OGÓLNYCH WYNIKÓW Z NARODOWEGO LORETTA LYNN

Jeremy Martin wygrywa w klasyfikacji generalnej z wynikiem 3-2 w moto!

Shane McElrath chwycił za holehota, tuż za nim Alex Martin i Jeremy Martin, ale Shane popełnił błąd w czwartym zakręcie i obaj bracia Martin go wyprzedzili. Alex Martin prowadził, a McAdoo zajął 3. miejsce na drugim okrążeniu, Carson Mumford 4., a McElrath 5. po błędzie. Dylan Ferrandis był 17. na 1. okrążeniu, a pierwszy zwycięzca moto Rj Hampshire był 27.. Mason Gonzales był 7., Jett Lawrence 8., Stilez Robertson 9. i Carson Mumford 10., Ferrandis 11. i Hampshire 13. 20 minut przed końcem. Dylan Ferrandis awansował na 6. miejsce, a Hampshire uplasował się na 11. miejscu na 10 minut przed końcem. Alex Martin nadal prowadził ze swoim bratem Jeremym na drugim miejscu. W międzyczasie wiele motocykli parowało, gdy płyn chłodzący przelewał się. Najpierw motocykle Geico Honda zaczęły palić, a potem kierowca Troy Lee KTM Brandon Hartranft rzucił się na niego. Gdy Brandon siedział na środku toru, Hampshire utknął obok niego, a Brandon faktycznie pomógł Rjowi wyciągnąć rower z błota. Na 3 minuty i 30 sekund przed końcem Shane McElrath wyprzedził Camerona McAdoo na trzecim miejscu, a Dylan Ferrandis dogonił McAdoo w tym samym czasie. Rj Hampshire dotarł na 8. miejsce z nieco ponad 1 minutą i dwoma okrążeniami przed końcem. Alex Martin wygrał moto ponad minutę, podczas gdy Jeremy Martin jeździł na rowerze do mety, a Shane McElrath i Dylan Ferrrandis oddychali mu po karku przy warcabach. Jeremy Martin wygrałby w klasyfikacji generalnej z wynikiem 3: 2 w moto. Na nieszczęście dla pierwszego zwycięzcy moto, motocykl Rj Hampshire zawiódł go pod koniec wyścigu i musiał iść nim z powrotem do boksów, zajął 18. miejsce.

44 Łowca Lawrence 40 DNF

Alex Martin wygrał drugie moto ze swoim starszym bratem za nim.

250 PIERWSZYCH WYNIKÓW MOTO OD LORETTA LYNN NATIONAL

Rj Hampshire wygrywa pierwsze moto w błocie!

Tuż przed rozpoczęciem wyścigów deszcz mocno spadł na obiekt Loretta Lynn i całkowicie zrujnował tor, który zapowiadał się na dobry. Teraz to festyn błotny. Shane McElrath złapał się za dziurkę, ale Alex Martin szybko minął go, by złapać prowadzenie. Shane prowadził na pierwszym okrążeniu, ale na początku drugiego okrążenia Shane zablokował swój motocykl i Cameron McAdoo przejął prowadzenie. McAdoo pozostał na prowadzeniu, dopóki RJ Hampshire nie minął go dwa okrążenia później. Dylan Ferrandis był z tyłu wcześnie, ale szybko awansował na czwarte miejsce, a następnie wyprzedził Jeremy'ego Martina i zajął trzecie miejsce. Następnie Ferrandis wyprzedził Camerona McAdoo i zajął drugie miejsce. Dylan zdecydował się zjechać do strefy boksów po nowe gogle, podczas gdy Rj Hampshire szarżował bez gogli. Na trzy okrążenia Dylan Ferrandis dogonił Rj Hampshire i wywarł na nim presję, ale Rj był w stanie go powstrzymać i wygrać.