450 WYNIKÓW WYŚCIGÓW | 2021 FOX RACEWAY 1 KRAJOWY (AKTUALIZACJA)

450 WYNIKÓW WYŚCIGÓW | 2021 DLA RACEWAY 1 NATIONAL

Pierwsza runda Mistrzostw Krajowych AMA Pro Motocross 2021 odbędzie się w Pala w Kalifornii na torze Fox Raceway. Tor był zamknięty od ponad miesiąca w ramach przygotowań do otwarcia sezonu. Ten sezon w 450 jest zwolniony! Chociaż wielu czołowych zawodników w tej klasie ma siedzibę na Florydzie, ten tor Socal może nie pasować do ich stylu. Jednak Adam Ciancairulo, który mieszka na Florydzie, pokonał Marvina Musquina najszybsze okrążenie dnia o ponad sekundę. W zeszłym roku zwycięzcą Fox Raceway został Chase Sexton. Oczekujemy również, że będzie zaciekłym zawodnikiem w pierwszej rundzie w Pali. Oto jak wypadła pierwsza runda Mistrzostw Świata Pro Motocross w 2021 roku.

2021 FOX RACEWAY 1 KRAJOWY | PEŁNE POKRYCIE

450 OGÓLNYCH WYNIKÓW WYŚCIGÓW | FOX RACEWAY

Dylan Ferrandis w swoim pierwszym w historii 450 krajowym zwycięstwie w klasyfikacji generalnej.

Aaron Plessinger rozpoczął drugi start w 450 motocyklach. Ken Roczen był drugi, a trzeci Cianciarulo. Przed zakończeniem pierwszego okrążenia Roczen wyprzedził Aarona na prowadzenie. Na piątym okrążeniu Barcia wyprzedził Osborne'a o 4 miejsce, a Ferrandis również wyprzedził Osborne'a. Barcia rzucił się do przodu, by złapać Cianciarulo i wyprzedzić go na trzecim miejscu. Na kolejnym okrążeniu Ferrandis wyprzedził Cianciarulo na 4. miejscu. Plessinger zaczął naciskać na Roczena na prowadzenie. Z Roczenem i Plessingerem ponad 20 sekund do przodu, prawdziwe bitwy były za nimi Tomac, Webb, Sexton, Musquin i Craig. Sexton spadł na starcie i znalazł się w pierwszej dziesiątce. Roczen może wygrał motocykl, ale Ferrandis wygrał w klasyfikacji generalnej.

41 647 Mateusz Hubert DNF 37

Ken Roczen wygrał drugie moto, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

450 WYNIKI MOTO 1 | FOX RACEWAY

Dylan Ferrandis wygrał pierwsze 450 moto o 0.099 sekundy do Chase'a Sexton!

Adam Cianciarulo wyszedł na wczesne prowadzenie, aw pierwszej piątce znaleźli się Webb, Ferranids, Roczen i Sexton. Na pierwszym okrążeniu Aaron Plessinger wyprzedził Sextona na 5. miejscu. Tomac rozpoczął pierwsze okrążenie na 8. miejscu, a Osborne na 11. miejscu. Cianciarulo rozbił się na piątym okrążeniu, przywracając mu czwarte miejsce, pozwalając Webbowi objąć prowadzenie. Krótko po tym, jak Ferrandis wyprzedził Webba na prowadzenie. Na 8. okrążeniu Sexton wyprzedził Webba i zajął drugie miejsce. Justin Barcia kopnął go na innym biegu na około 10 minut przed końcem, wyprzedzając Plessingera na 5. miejscu, a niedługo potem wyprzedził Cianciarulo, zajmując 4. miejsce. Na 11. okrążeniu Barcia pokonał Webba i zajął 3. miejsce. Przedostatni Aaron Plessinger wykonał dwa podania, przechodząc z 5. na 3. miejsce. Dylan Ferrandis wygrał tylko 0.099 sekundy do Chase'a Sextona, który podjął późną szarżę na moto.

40 43 Fredrik Noren + 18: 10.973
2021 Fox Raceway Narodowy 1450 ogólnych wynikówbieżnia lisamotocrosskrajowyWYNIKI SX-450