WYNIKI DUBYA WORLD VET MOTOCROSS CHAMPIONSHIP PRO // DZIEŃ 2

WYNIKI DUBYA WORLD VET MOTOCROSS CHAMPIONSHIP 2021 // DZIEŃ 2

Zakończyły się dwa dni wyścigów w motocrossowych mistrzostwach Dubya World Vet w 2021 roku. To był wspaniały weekend ścigania się z zawodnikami pochodzącymi z całego kraju (a nawet międzynarodowymi zawodnikami pomimo ograniczeń pandemicznych). Doły były pełne, klasy pełne świetnych kolarzy, a tor stał się nierówny. W ten weekend większość naszej floty testowej MXA ścigała się, co było ekscytujące dla ścigania się na naszej ojczystej murawie.

Flota rowerów wyścigowych MXA dla Vet World National

Mieliśmy Throttle Syndicate i Phoenix Kierownice, dzięki którym nasze 9 testowych motocykli wyglądało dobrze na wyścigi. MindFX zapewnił nam energię do ciężkich motocykli, a Acerbis przygotował dla nas kilka fajnych stojaków na motocykle. Oto, co wydarzyło się w niedzielę na Światach Weterynarzy.

Z treningiem zaczynającym się o 7:00 rano załoga MXA była w Glen Helen zanim wyszło słońce.

25+ WYNIKÓW KLASY EKSPERT

Josh Mosiman z MXA miał doskonały dzień ścigania się w sobotę i niedzielę w klasie 25+ Expert.

10. Josh Fout (Gaz)…8-16

Zawodnik testowy MXA, Brian Medeiros, zajął 3-3 miejsce w klasyfikacji generalnej.

W pierwszej dziesiątce znalazł się zawodnik testowy MXA, Josh Fout.

30+ WYNIKÓW KLASY PRO

Mike Alessi wygrał klasę 30+ Pro z dobrą grupą zawodników. Nie obyło się jednak bez dramatu. W połowie pierwszego moto Mike Alessi wylądował na wolniejszym kolarzu po przekroczeniu linii mety. Obejrzyj poniższy klip wideo.

80+ WYNIKÓW KLASY

Najstarszy zawodnik testowy MXA, Lars Larsson, pokonał 1-1 w klasie 80+. Staje się pierwszym zawodnikiem, który wygrał Mistrzostwa Świata Over-60, Mistrzostwa Świata Over-70 (dwukrotnie), a teraz Mistrzostwa Świata Over-80.

PONAD 80 MISTRZOSTW ŚWIATA WETERYNATORII
1. Lars Larsson (Hus)… 2-1
2. Ron Dugan (Hon)…1-2
3. Chuck Koistra (Hon)… 3-3

Dobre przypomnienie podczas przechodzenia przez tunel.

W zeszły weekend ścigał się były mistrz Kanady, Michael Willard.

Lars skupia się.

Pierwszy stos odwróć.

Rodzina jeźdźca, który rozbił się na pierwszym zakręcie, biegnąc im z pomocą.

Superman był obecny, ale nie poradził sobie tak dobrze, jak myśleliśmy.

Wcześnie rano zmiana opon. Nie ma to jak zimna guma.

Acerbis podłączył nas kolorowymi stoiskami.

Ze względu na ogromną liczbę zgłoszeń, na torze jechało jednocześnie do 80 zawodników.

PEŁNE ZAKRESY // DZIEŃ 1 // MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW W MOTOCROSSIE

MISTRZOSTWA ŚWIATA W MOTOCROSSIE 2021 DUBYA WETLGlen HelenAwaria Mike'a AlessiegomotocrossŚWIATOWE VETMistrzostwa Świata weterynarzy