ZRÓB ANIMOWANE OKRĄŻENIE SOBOTNI NA NARODOWYM TORZE MOTOCROSSOWYM W HANGTOWN

Szybki rzut oka na księgi rekordów pokazuje, że Eli Tomac i Ken Roczen wymieniali się zwycięstwami w ciągu ostatnich siedmiu lat w klasie 450 w Hangtown, z zastrzeżeniem, że w zeszłym roku Dylan Ferrandis odebrał im zwycięstwo. Jednak Ferrandis doznał kontuzji kciuka cztery dni przed startem w zeszłym tygodniu na torze Pala Raceway. Dylan musiał przejść operację i nie będzie w stanie obronić swoich krajowych mistrzostw AMA 2021 w 450 roku. Ale jest wielu potencjalnych zwycięzców – na czele ze zwycięzcą Pala Chase Sextonem, który dzięki drugiemu miejscu Kena Roczena wywalczył dla zespołu Hondy dwa miejsca.

Wielu fanów motocrossu kibicuje emerytowanemu Ryanowi Dungeyowi i dziewięciokrotnemu mistrzowi świata Tony'emu Cairoli, aby poprawić swoje piąte i siódme miejsce w Pala. Starzy zeszli z kanapy, żeby zawstydzić wiele małych dzieci (chociaż w klasie 450 oznacza to, że mają 30 lat). Dodatkowo, najszybszym zawodnikiem na Pali był Jason Anderson, który został zablokowany lub znokautowany w pierwszym zakręcie w zeszłym tygodniu, ale mimo to dotarł do szóstego miejsca w klasyfikacji generalnej z wynikiem 4-8. Jason może być zagrożeniem, jeśli trochę zboczy z linii, zrób to dużo, lepiej.

Jett Lawrence wygrał 250 National w Pala ze swoim bratem Hunterem na drugim miejscu — nie obstawiamy przeciwko australijskiemu duetowi.

2022 ama krajowe mistrzostwa motocrossoweHangtown National 2022mapa toru hangtownmotocrossMXA