OBEJRZYJ FINAŁ SUPERCROSS SALT LAKE CITY 2023 W MNIEJ 12 MINUT

Chase'a Sextona strzelił do dziury i przebiegł od drutu do drutu po swoje 6. zwycięstwo w sezonie Supercross 2023.

Eli Tomac miał 7 zwycięstw, ale wyszedł z finału Salt Lake City z pękniętym ścięgnem Achillesa, którego doznał w zeszłym tygodniu w Denver.

Ken Roczeń kontuzjował lewe kolano kilka zakrętów do 450 Main i wycofał się z wyścigu - co oznaczało, że nie zdobył 2 punktów potrzebnych do zajęcia trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej AMA 2023 Supercross Championship 450.

Aarona Plessingera wrócił z listy kontuzjowanych i zajął drugie miejsce. Jego najtrudniejszą konkurencją w nocy była kamera telewizyjna podczas wyścigu ciepła h450.

Justin Hill uzyskał swój najlepszy wynik w Supercrossie, zajmując trzecie miejsce przed Adamem Cianciaulo. Było to jego czwarte podium w karierze

Hiszpański jeździec Joanna Cros zrobił swoje drugie 450 główne wydarzenie z drugim w 450 LCQ. Był 18. w 450 Main. Za chwalenie się w domu w Barcelonie mógł powiedzieć ludziom w domu, że miał remis z Cole'em Seely na 450 punktów (za 37. miejsce w tabeli).

W 250 starciach Wschód / Zachód, Jetta Lawrence'a złapany i wyprzedzony lider RJ Hampshire, z pewnym kontaktem, aby przejść do mniej niż nieoczekiwanego zwycięstwa.

Równie nieoczekiwane było to Łowca Lawrence, niedawno koronowany 250 mistrz Wschodu nie mógł zająć nie więcej niż 6. miejsca.

Maks Anstie, który wygrał jedyny inny wyścig 250 Wschód / Zachód w tym roku, był w zaciętej walce Haidena Deegana na drugim miejscu na 250 West, ale brakowało jednego punktu do zajęcia drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej, kiedy zajął 7. lub 8. miejsce Deegana - ale stracił drugie miejsce o jeden punkt do Haidena Deegana - nawet gdy padało - co działało na korzyść Anstie przez pierwsze 250 Pojedynek wschód-zachód w New Jersey.

450 WYNIKÓW: 2023 SALT LAKE CITY SUPERCROSS