250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1

Třída 250 východního pobřeží se ve čtvrtém kole sezóny 2021 Monster Energy Supercross předvedla na stadionu Lucas Oil Stadium v ​​Indianě v Indianapolis. Po volném tréninku došlo k zásadní změně trati a místo toho, aby se posádka krátce po začátku závodu vrátila zpět na start, rozhodla se traťová posádka nechat jezdce vrátit se hned na začátku startu, aby se předešlo nehodám kdyby tam byl pileup prvního kola. V kvalifikaci jsme viděli, jak oba jezdci týmu Star Yamaha zajeli nejrychlejší časy kvalifikačních kol, dokud se během druhé kvalifikační sekce nezasunula osmnáctka Jett Lawrence, aby získala nejrychlejší čas z 18. Nováček 250, Max Vohland, bohužel sestoupil hned po hups a kvalifikace byla zastavena kvůli vlajce červeného kříže. Dva jezdci týmu Yamaha Star však stále nedokázali dohnat rychlé kolo Australana a Jett šel dál, aby si vybral první bránu. Kdo si myslíte, že vyhraje odchod ze čtvrtého kola s bodovým náskokem nebo výhrou? Přejděte dolů a zjistěte, jak hlásíme LIVE z Indianapolis.

2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Balíček 250, který se klouže kolem, je první.

Main Event pro 250 East Class byl v plném proudu a Colt Nichols se zúčastnil rozstřelu následovaný svým týmovým kolegou Christianem Craigem. Na třetím místě se držel Michael Mosiman a za ním těsně Mitchell Oldenburg. Jo Shimoda předal Mitchellovi Oldenburgovi čtvrté místo a zpět v balíčku, Jett měl problémy i poté, co špatně začal, když se nechal na 12. místě. O půl kola později už Jett dohnal dvě pozice, ale přesto seděl 16 sekund za vůdcem. První tři se stále drželi, Colt vedl závod a Jo Shimoda seděl na čtvrtém místě. Když zbývalo 10 minut, propast mezi Coltem Nicholsem a Christianem Craigem se zvětšila, když Colt seděl téměř tři sekundy před svým týmovým kolegou. V tomto okamžiku už Jett vychytal až šesté místo a za Oldenburgem zaostával o šest sekund. Mitchell prohrál bitvu s Jettem, protože mladý jezdec získal páté místo v závodě. Zbývalo 5 minut a vůdce byl chycen hluboko v břišním provozu, když letěly modré vlajky. Zpět na třetím a čtvrtém místě se odehrála bitva o třetí místo mezi Michaelem Mosimanem a Joem Šimodou, když Jett Lawrence upřel oči na zadní stranu Šimody. Když Jett předvedl Jo Shimodu a Michaela Mosimana, všichni tři jezdci byli stále silnější. Když zbývala jedna minuta, Coltův náskok se v 8 sekundách na Christianovi Craigovi ještě zvětšil. Jett byl brzy za Christianem Craigem v posledním kole a oba jeli mimo trať, když Christian Craig zablokoval jezdce Hondy. Colt by vyhrál Main Event.

22 88 Logan Karnow

Jett se po špatném startu v Main Eventu vrátila do šílenství.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Michael dal Jettovi ochutnat jeho vlastní medicínu a 18 Jett v otočení převrátil tím, že vzal jeho linku pryč.

Ve druhé rozjížďce se Jett dostal do čela s 42 Michaelem Mosimanem hned za ním. O několik zatáček později Jettovi dojel trať, když ho Michael v zatáčce běžel vysoko, což způsobilo převrácení Australana. Zpátky v Houstonu 3 narazil Jett na jezdce GasGas a způsobil jeho nehodu. Jett ustoupil, ale udělal hodně přihrávek a dostal se až na třetí místo, ale přesto seděl 12 sekund za vůdcem. Fleming seděl na čtvrtém místě a Joshua Varize na pátém. Třicet z Jo Shimoda aktuálně seděl na šestém místě s Lane Shaw hned za ním. Jett Lawrence se působivě zotavil a posadil se na druhé místo, ale nedorazil na 30 Michaela Mosimana, když dáma letěla.

20 116 Tj Albrightová

Jett po převrácení dosáhla velmi působivého návratu až na druhé místo.

250 VÝSLEDKŮ TEPELNÉHO ROZSAHU

Christian Craig získal v časované kvalifikaci druhý nejrychlejší čas na kolo pro 250s.

První rozjížďka byla vypnutá a Mitchell Oldenburg pořídil děrovku těsně před Christianem Craigem a Coltem Nicholsem. Na druhém místě seděl Josh Osby s rojem talentovaných 250 jezdců hned za ním. Mitchell Oldenburg nadále vedl závod, ale 29 Christian Craig se rozběhl, posunul se na druhé místo a upřel oči na motorku Muc-Off Honda. Colt Nichols se vyšplhal na čtvrté místo za Osbyho. Christian Craig předvedl čistou přihrávku na Oldenburga a ujal se vedení z kola 49. Colt Nichols nakonec přihrál Joshovi Osbymu a získal druhé místo v závodě a vrhl se na Mitchella Oldenburga. O minutu a půl zbývá, Colt Nichols přihrál Mitchellovi a začal uzavírat mezeru na Christiana Craiga. Přestože Mitchell v závodě ztratil pozici, nevzdal se snadno a zůstal těsně za 64 Coltem Nicholsem. Mezera se začala zmenšovat mezi Christianem Craigem a jeho týmovým kolegou, protože Colt seděl jen půl sekundy za vůdcem. Christian Craig vyhrál první závod Heat před svým týmovým kolegou.